Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogyha szereti, akkor mi nem találkozhatunk többet kettesben? Miért vagyok én ezért szívtelen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb. születésünk óta ismerjük egymást, a családjaink generációk óta nagyon jóban vannak, a szüleink legjobb barátok. Mindig is ott volt az életemben, kiskoromban a legjobb barátom volt, aztán együtt veszítettük el, vele rúgtam be először, stb.

De aztán mindketten változtunk és ő elkezdte kihasználni úgymond, hogy jól néz ki, izmos, sportos és mindenki szereti, én pedig külföldön voltam 1 évet, szóval nem nagyon tartottuk a kapcsolatot, de már nem is voltunk jóban.

Aztán hazajöttem és rájöttünk, hogy mi szeretjük egymást, meg szeretünk együtt lenni, csak éppen párkapcsolatot nem akarunk. Úgyhogy elég sokáig működött közöttünk tökéletesen a "barátság extrákkal", csak ő összejött a legjobb barátnőmmel 5 hónapja.


Azóta néhányszor összegabalyodtunk és nem érti, hogy ez miért gond, amíg titokban tartjuk, neki erre szüksége van szerinte...

Tegnap szó szerint azt mondta, hogy szívtelen vagyok és nem tartom fontosnak az ő szükségleteit, meg hogy tőlem aztán bármi lehetne vele.



Szereti ő a barátnőjét, meg tök jó a kapcsolatuk, ezt tudom. De valahogy rá kell jönnie, hogy egy kapcsolat nem ilyen...


17/L


2014. okt. 17. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden klappolna a barátnőjével, akkor szerintem nem menne hozzád is. Vagy hagyjátok abba vagy szakítson. L
2014. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő egy f.@sz,te meg idióta.
2014. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy segítség volt. Ha te engeded hogy ezt csinálja, mármint barátnője van, de közbe kefélgetsz vele, akkor egy ribi vagy.

Megoldás: Lekoccoltatod, és megmondod neki a frankót, vagy továbbra is teszed a jó kislányt aki közbe egy ****hiányos.....

2014. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy már nem szereted, de határozottan, feltéve ha előtte el tudtad dönteni, hogy nem akarod többet látni!
2014. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!