Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátból lehet barátnő?

Figyelt kérdés
Ha egy lánnyal régóta jóban vagyunk de ő nem érez semmi szerelmet irántam, de nagyon kedvel, akkor van értelme megpróbálnom közeledni? Lehet ebből kapcsolat?
2014. okt. 17. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, de a végén lehet, hogy rámegy a barátságotok.. De ha te többet szeretnél, tegyél érte, az sem jó, ha a barátod iránt többet érzel, mert csak szenvedsz.
2014. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sokszor én is ettől tartok, és inkább meghagyom a kapcsolatunkat egy jó baráti viszonynak,...


Hogyha elmondod neki a dolgot, de ő nem így érez, akkor utána teljesen más lenne minden. Legalább is én szarul érezném magam, utána egy hosszú ideig kellemetlenek lennének a beszélgetések (persze ha nem mindennapi a kapcsolat, az ilyen esetben jobb), de valahogy mindig eszembe jutna (és talán neki is), hogy visszautasított, ...


Ha viszont a másik oldalról nézzük, akkor a lányt is meg lehet érteni, hogy ő is így gondolkodik, hogy jó baráti kapcsolatot nem akarna elrontani, és ő is érez valamit, de nem mer lépni. Meg ha később felerősödne benne az érzés, az meg pláne tönkrevágna mindent, mert elég furán nézne ki, hogy "szerelmet vall", miután korábban visszautasított..


20F

2014. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!