Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak még esélyt ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még esélyt ennek a kapcsolatnak, vagy már értelmetlen időpocsékolás lenne?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt.Éreztem az utóbbi időben, hogy valami nem stimmel, kiderült, hogy az elmúlt egy hónapban a szerelme átalakult szeretetté és hogy ha én belemennék, akkor csak barátként jobban szeretne, de mivel én nem szeretnék a barátja lenni, ezért szakítani sem akar velem, mert nem akar elveszíteni..

Mostanában úgy érzi, hogy néha csak kötelességből találkozik velem, és már nem is várja úgy a találkozókat/ mellesleg nem mindennap találkozunk, heti 2-3 alkalom az átlag/, máskor meg azt érzi, hogy szívesen oda bújna mellém.Szóval néha sok neki a kötöttség és szabad akar lenni.

A szerelme átalakult barátsággá, de ha tisztességes lenne szakítana velem.

Mivel én nagyon szeretem nem tudom ezt a lépést megtenni, nagyon hiszek benne, hogy talán újra belém szerethetne.

Lányok, vélemények?



2014. okt. 17. 20:05
 1/2 Költőnő? ***** válasza:

Radikális változás kellene v kisebb csoda...

Sajnos idő kérdése sztem csak:(

Nálam ez a tapasztalat:(

2014. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
addig meg csak őrlődik az ember :(((
2014. okt. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!