Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek a társkereső...

Mi a véleményetek a társkereső oldalakról, csak időpocsékolás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Semmi jó, és igen a kérdésedre. Merő időpocsékolás. Az értelmes emberek semelyike nem megy fel, mert nem kiváncsi arra ami ott folyik "társkeresés" címszóval. Ingyen kupi, ócsóü jánosoknak lenne a megfelelő név ezen oldalak számára.
2014. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én két párt is ismerek, aki társkereső oldalon találtak egymásra, és évek óta együtt vannak, de igaz, hogy 40+ évesek.
2014. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ElnökÚr ***** válasza:
Teljesen jó,és igenis találhatsz normális párt magadnak!
2014. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Idősebbeknél több az esély rá, hogy ott találnak valakit.


De összességében a 18-30 éves korosztálynak lóf**asz esti fénnyel.

Dögunalmas és biztos sírós téma is már, de ha élőben nem tetszel valakinek, ott sem fogsz. Ha jól nézel ki simán találsz neten is párt mint ahogy élőben is.

2014. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én társkereső oldalon ismertem meg a párom. Lassan jön a gyerek. Nagy a boldogság. De lehet csak szerencsénk volt, mert néha ami ilyen oldalakon megy az botrányos.
2014. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott találtam meg én is a párom, bár egyszer tartottunk egy mesedélutánt, hogy milyen emberekkel ismerkedtünk meg ott és könnyesre nevettük magunkat :D
2014. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen más lehetőségem, egy próbát szerintem megér. Kitartás, türelem kell hozzá.
2014. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!