Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiról aki uralkodik a párja felett? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Akire ez a pont jellemző: 2,3,4,5,6,7 [link]

Páromról lenne szó, nagyon szeretem, de sajnos uralkodik felettem, megalázz és irányítani akarja az életem minden percét. (pl.: mit vegyek fel, hogy hordjam a hajam, hogy sminkeljek, kivel beszélhetek, féltékeny mindenkire még a barátnőimre is) Nehezen viselem mert én is erős egyéniség vagyok, engem soha senki sem irányított (mindig az volt általában amit én akarom...


2014. okt. 17. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem... amikor te voltál akaratos, az jó volt, amikor meg fordult a kocka, akkor az már gáz.
2014. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress egy papucsot, az való neked.
2014. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon miért vannak ekkora bunkók? :(

Kedves második válaszoló! Figyelmedbe tudom ajánlani általános iskola 3. osztályát ahol a szövegértést is tanítják!!!!

Kedvedért leírom még egyszer eddig amíg a párom nem ismertem a természetem miatt mindig azt volt amit én akartam... (céljaimat mindig elértem)

2014. okt. 17. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon helyes,,és aligha vagy erős egyéniség,de majd megszokod :)
2014. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor őt azért adta neked a sors,hogy találd meg az egyensúlyt egy kapcsolatban.Most láthatod a másik oldalát a dolognak.
2014. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, de szerintem ez nem teljesen normális amiket ő csinál... És mielőtt "kedves" illető megkérdezné, hogy miért nem beszélem meg ezt vele, Annak üzenem, hogy próbáltam...
2014. okt. 17. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem rosszból mondtam a papucsos dolgot. Boldogtalan vagy, mert a srác legalább annyira uralkodó típus mint te. Végig leláncolva fogod leélni a kapcsolatot. Egy kevésbé alfa típus volna neked való. Most a papucs sarkosítás, de a lényeget takarja.
2014. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, meglepő amit írok, de a párod egy gyenge, bizonytalan embernek tűnik a leírtakból és ezért viselkedik így. Azért aláz meg, mert fél, hogy kevesebb nálad, azért féltékenykedik, mert fél, hogy nem elég neked, hogy nem tud megtartani, azért tart az irányítása alatt, mert fél, hogy elveszíti a kontrollt.


Én azt mondom, mindenkinek lehet rossz napja, mindenki lehet néhanapján féltékeny, esetleg lehetnek hirtelen haragból hülye beszólásai néha, de egy igazán erős, magabiztos férfi így állandó jelleggel nem viselkedik.

2014. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!