Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok, ha a barátnőtök nem veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés

És ha nem hív vissza egy órán belül se?

Mérges vagyok a barátomra, és nem hallottam, amikor hívott, de amikor láttam, hogy hívott, akkor se hívtam vissza. Legyen csak neki is szar egy kicsit, ne csak nekem mindig. Utálom már, hogy én minden szart elviselek tőle, mert szeretem, erre ő meg mindenen megsértődik.

Mindig vissza szoktam hívni, szóval most lehet aggódik...



2014. okt. 17. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélitek meg a problémáitokat ahelyett hogy ilyen hülyeségekkel foglalkoztok?
2014. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom de én notóriusan leteszem a lenémított telefonom és el feledkezek róla ...

:-D

majd visszahívom mikor eszembe jut ...

ha dilizik akkor dilizik nem érdekel

2014. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mire jó egy játszmákkal teli kapcsolat ?
2014. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább keresnél másik pasit. Láthatólag ő nem illik hozzád.
2014. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség. Beszéljétek már meg felnőtt módjára. L
2014. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amióta együtt vagyunk (2 éve) ez egy probléma amin ma is összevesztünk. és hiába próbálom megbeszélni vele, nem változtat. meguntam. elegem van.
2014. okt. 17. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, hogy valamit hibázott, és akkor nem vettem fel a telefont, mert ezt már eljátszotta ötvenezerszer. Nem is az, hogy nem hívtam vissza, mert csóró lévén én nem költök telefonálásra (=sosincs pénz a mobilomon), de facebook-on se reagáltam neki, miután megírtam neki, hogy elegem van, és most hagyjon egy kicsit, ne is hívjon, mert úgyse tud mit mondani. Ettől eléggé megijedt, aztán így lett megoldva a dolog....
2014. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos a csengőhangra táncol:) és nincs pénz a kártyáján:D
2014. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jujj, de gyerekes vagy....


Ha a férjem nem veszi fel, akkor tudom, hogy nem ér rá, vagy nem hallja. Semmi másra nem gondolok. Úgyis visszahív, amikor tud.

2014. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy épp töcsköli a másik kannya.
2014. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!