Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak fiúk, akik szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fiúk, akik szeretik az erkölcsösebb fajta lányokat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én igyekszem erkölcsös lenni, és nem kirakni mindent a kirakatba, olyan fiúkkal barátkozni, akik értelmesebbek, de úgy veszem észre, hogy bár elmondják csinos vagyok, amikor merészebben öltözködtem, akkor több fiú hívott randira, mint így. Lehet, hogy nem éri meg ilyen lányként élni?

2014. okt. 17. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jelen.
2014. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legyél egyéni, az sokaknak tetszik. Én már csak tudom. Ráadásul nem jó másokat utánozni. L
2014. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tibohr ***** válasza:
100%
Hidd el nekem hogy megéri ! Nagyon sza ,r egy kort élünk, de szükség van az erkölcsösökre szóval tarts ki
2014. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dícsértessék leányom :D
2014. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 AngyalJános válasza:
Nagyon sok fiú van/lesz akinek tetszel
2014. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Evergrey ***** válasza:
Az erkölcsösség azért túlmutat az öltözködésen, bár értem mit akarsz mondani. Én alapvetően nem szeretem a nagyon kihívóan öltözködő nőket, inkább az ízlésesen elegáns öltözködés tetszik, de persze nem senkit nem az öltözködése alapján ítélek meg, hanem csakis a személyisége alapján.
2014. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyen lányként éri meg élni, ez jelent értéket.

27F

2014. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

engem csak az ilyen lányok érdekelnek.

(ezért nem volt sok barátnőm eddig)

23F

2014. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megérni megérné,ha valóban értelmes srácokkal kezdenél.A leírásból viszont látszik,hogy ez nem így van.Itt a megoldás ezt írtad: "merészebben öltözködtem, akkor több fiú hívott randira, mint így".

Persze,csak nem mindegy milyen srácok hívnak randira.Továbbá szerinted aki csak a külsőd miatt figyelt fel rád,az szerinted értelmes lehet,vagy kapcsolatot szeretne majd tőled?Nem igazán....

2014. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki azért hív el, mert ki van a melled, annak azért kellesz... Én is mindig szolidabb lányokat kerestem, akik nem köztulajdonok. Találtam is, és nagyon boldog vagyok vele. Nem is hagynám neki, hogy olyat mutasson utcának, ami csak rám tartozik. Tőlem tudja, hogy nagyon szexi és ez elég is neki.
2014. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!