Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan juttassam el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juttassam el a barátnőmet orvoshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, tudom, hogy én is hibás vagyok, előre szólok. Nem kérek cseszegetést!

Szóval megcsaltam a barátnőmet az egyik barátnőjével, akit már gimis kora óta ismer.

Mivel a kapcsolatunk elején leszögeztük, hogy őszinték leszünk egymással, őszinte voltam vele.

Elmondtam, hogy megcsaltam, és amikor rákérdezett a miértekre, akkor elmondtam, és azt is elmondtam, hogy bevállalósabb, jobb volt a szex, mindent megadott az a lány, amire vágytam, ezért jó lenne átgondolni az egész kapcsolatunkat, mert nem történt volna meg ez, ha megadná azokat a dolgokat, amikre vágyom. Én kész vagyok megjavítani.

De ő nem hajlandó lemondani arról, hogy elmenjen bulizni a barátnőivel, valamint, hogy kávézgasson fiú barátokkal. Minden héten van olyan szituáció, amikor könnyedén megcsalhat, de ő nem hajlandó változtatni. Ez is egy ok, amiért megcsaltam őt. Ha ő így áll az egészhet, akkor én is.


Ő ahelyett, hogy normálisan megbeszélte volna velem az egészet, megtámadott, ököllel orrbavágott, és ordibált velem. Ordibált, hogy ő mindig hűséges volt, és nem tehet róla, hogy nem annyira tetszik nekem a puncija és a sz*opási módszere (ezeket is felemlegettem neki előtte), és, hogy egy r*ohadék vagyok. Azt vagy 5x elmondta, hogy ő sosem csalt meg. Szerintem aki a leghangosabb, az nem őszinte, és inkább az lehet, hogy hűtlen volt velem ő is, és nem bír szembesülni a kapcsolati problémáinkkal.

Ezt elmondtam neki mire még jobban ordibált, és ütött-vágott, és fenyegetett mint valami mániákus.

Szerintem súlyos beteg, nem hagyom semmiképp, hogy szakítson, mert ilyen agresszív nő nem mászkálhat egyedül úgy, hogy nincs mellette senki, aki féken tartsa. Szóval tudom, hogy mellette kell maradnom.

A kérdésem az, hogy hogyan értessem meg vele, hogy szakemberre van szüksége?


2014. okt. 17. 21:00
1 2 3
 1/23 Beniy ***** válasza:
95%
Hát öcsém szakemberre neked van szükséged.
2014. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Arra van szüksége , hogy egy féreg eltűnjön az életéből.

És ez a féreg te vagy.

2014. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Miért is? Mert képes vagyok felnőttül gondolkozni és őszinte lenni hozzá?!
2014. okt. 17. 21:02
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Aberrált b@rom vagy.
2014. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Egy héten hányszor adod magad ki pasinak? Már annyira unalmas..
2014. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Elég csúnyán megbántottad ugye tudod? Legalább nem engedtél volna még olajat a tűzre. Most már ez van, inkább hagyd békén. L
2014. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5öske, ez az első kérdésem itt.
2014. okt. 17. 21:04
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
7 Hát persze. Jobbulást neked kedves beteglelkü egyed.
2014. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Miért én lennék a beteglelkű? :D Fogadjunk nő vagy te is. Egyszerűen nem bírjátok az őszinte embereket, nektek hazudni kell.
2014. okt. 17. 21:06
 10/23 Jázi :) ***** válasza:
100%

Kiborult mert megcsaltad és szerinted ő a beteg?

Gratulálok, nagyon felnőtt vagy!

2014. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!