Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem, hogy nem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, hogy nem szeretem a barátnőmet akkor miért van ez?

Figyelt kérdés

Alig találkoztunk, egy nulla volt a kapcsolatunk,gyakran mondott olyan dolgokat amivel megbántott engem, minden ismerősöm/barátom azt tanácsolta,hogy szakítsak vele.

Ez megtörtént, de ő nem akarta, változást ígért amiből nem lett semmi így végleg szakítottam vele, de ő most sem akart mert szeret, de már nem akarta újra "megalázni magát" így szakítottunk és aztán olyan dolgokat mondott nekem, amit nem gondoltam volna, egy részét biztosan nem gondolta komolyan, de valami undorító volt, bár hozzáteszem,hogy én sem hagytam magam,de én utólag bocsánatot kértem és most béke van,beszélgetünk facebookon.

Persze az ő ismerősei sem kedveltek engem, mindenki örült kivéve őt, és engem, de egy srác rögtön ott termett a múltjából aki felajánlotta a barátnőmnek,hogy szívesen szeretkezne vele.(korábban még előttem ez megtörtént)

Magam sem gondoltam volna, de minden rossz dolog ellenére hiányzik a barátnőm és most azt mondom,hogy bár ne történt volna meg a tegnapi,viszont mivel megtörtént és olyan dolgokat mondott amiket nem tudok elfelejteni így szerintem ez megbélyegezte a kapcsolatunkat örökre.

De viszont most nagyon aggódok amiatt,hogy nehogy lefeküdjön azzal a sráccal,vagy valaki mással mivel én is megbántottam őt (már a szakítással és még a szavak) szerintem felmerülhet benne,hogy "bosszúból" megteszi az pedig nekem nagyon fájna mert lehet,hogy még szeretem, de lehet hogy csak azért fájna mert csak nem rég szakítottunk és ez úgy jönne le nekem,hogy túl is van rajtam.

Tisztában vagyok vele,hogy gyerekes, és el kell döntenem,hogy mit akarok, de mindenképpen érdekelne kívülállók véleménye.Mit tudok megállapítani ebből?


2014. okt. 14. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hozol egy döntést, akkor mindig benned lesz, hogy "mi lett volna ha". Ezt már sose fogod megtudni. El tudod képzelni, hogy még ugyanaz lesz köztetek mint korábban? Úgy tudnál rá nézni? Meg jó lenne az? A megaláztatások, az üres ígéretek... jobb ha elfelejted. Ha elfogadsz egy tanácsot: verd ki. Komolyan. Utána gondold el, hogy még mindig ugyanúgy hiányzik-e. Tudom, alpárinak hangzik, de sok szakítás utáni reménytelenül szerelmetes gondolat mögött csak az van, hogy teli van az ember töke.
2014. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem szereted, akkor az nyilván úgy is van! Csak azért lennél féltékeny, ha lefeküdne mással, mert hozzászoktál ő a tiéd, a te "rajongód".

Láttam már ilyet, csak ott a srác csak akkor vált "féltékennyé" a volt barátnője új párjára, amikor rájött, hogy az a csaj nem a rajongója, akibe ő szerelmes lett (még az exe mellett). Addig nem bosszantotta, hogy új pasija van.

2014. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akit igazán szeretsz,még dühből sem mondasz neki undorító dolgokat. Az elején leírtad, hogy nagy nulla volt az egész köztetek,és ott rontottad el, hogy facebookon beszélgettek,ERGO most te alázod magad.


EXEKKEL NEM TARTUNK KAPCSOLAT. Ezt jegyezd meg. Barátságot ápolni nem exekkel kell.

2014. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és hidd el, ha te feküdnél most le mással, nem fájna az hogy ő mással fog szexelni.


Tehát nyugodtan lépjél már tovább.Ez olyan sz*r kapcsolat volt köztetek,amit már nem lehet tiszta lappal kezdeni. Felejtsd el őt végleg.

2014. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!