Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon sokat bunkózik, de aranyos is tud lenni. Szélsőséges a viselkedése. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nekem ő az első.Általában a fiúk használják ki a lányokat ilyen téren(sztem csak szexre kellek neki) de úgy érzem ez most fordítva igaz. Nem igazán szereti ha csókolgatom csak ha az ágyban teszem aktus elött. Miután végeztünk befordul a sarokba. Mindent megtennék érte.
2014. okt. 17. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hülye vagy?
2014. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesó itt rontod el,kihasznál,mert odavagy érte
2014. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megteszi veled, mert megteheti. Veled már nem fog másképp viselkedni, "belakta a papucsát".


Hagyd ott és keress egy olyan nőt, aki képes párkapcsolatban élni veled és nem csak elvárja a törődést, hanem viszonozza is.


Ne feledd: mindig adj és kapj is egy kapcsolatban!

2014. okt. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet van valami pszichés baja, betegsége, mint pl. a borderline személyiségzavar, pár napja olvastam róla.


A Nők Lapja Pszichében olvastam róla, ezt írja erről a betegségről: Cikk címe: "Egyszer sárkány, egyszer királylány"


"Egyik nap indokulatlanul boldog, másik nap ok nélkül szomorú. Elképesztő intenzitással imádja és gyűlöli akár ugyanazt az embert. Aki borderline szindrómával küzd, képtelen örömteli emberi kapcsolatokat kialakítani."


Nem mondom, hogy tényleg ez a baja, de akár ez is lehet vagy egyéb pszichés baja, betegsége, szóval lehet ezektől függetlenül szeret, csak beteg.


De lehet tényleg, csak a szexre kellesz, nem tudom, bármi lehetséges.


Próbáld kideríteni mit érez, ha meg tényleg pszichés baja van, küld el egy pszichológushoz, mert szerintem egyedül úgy se tudsz segíteni rajta.

2014. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!