Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást. Az utóbbi időben nagyon féltem őt. Hogy tartsam meg őt biztosan?

Figyelt kérdés
Pár napja mintha megrohamozták volna a nők, jól néz ki, értelmes, okos. Irkálnak neki, hívogatják, ezeket mind elmondja, és azt mondja, nem érdekli, mégis annyira félek, hogy elveszik tőlem, vagy kihasználja a lehetőséget. Nem tudom, hogy viselkedjek, mit gondoljak. Én bízom benne, de mégiscsak férfiból van, és a férfiaknak tetszik az ilyesmi, és kell nekik a változatosság. Mit csináljak? Mit gondoltok erről?
2014. szept. 30. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Újíts be szerintem.Este valami sexi ruciba táncolj neki, gyertyafényes vacsival várd haza, legyél olyan az ágyba mint még doha (ha eddig szelíd voltál akkor ma legyél vadmacska)szervezz programot magatoknak stb.Én ezekre gondolok.Mert tapasztalataim szerint ha egy kapcsolat jó és feltűnnek a nők akkor be kell ujítani rövid időn belül és többször. Ara gondolok h pl ezen héten 2 meglepi legyen a jövőhéten 3 utána semmi.És így tovább.
2014. szept. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszont azért nehezebb, mert csak hétvégén találkozunk. Nincs alkalmam naponta "virítani". A viselkedésemen akarok változtatni. Eddig mindig "adott voltam, elérhető, bármikor. Jó ötlet, ha kicsit rejtélyesebb, kiszámíthatatlanabb leszek? Vagy hülyeség? Mit csináljak?
2014. szept. 30. 07:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha stabilan ott állsz mellette, és ez neki unalmas, illetve megcsalással "hálálja meg", akkor jobb is, ha viszik tőled. Régen rossz, ha csak azért nem csalnak meg valakit, mert folyton teper és táncikál otthon.
2014. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, utolsó. Úgy érzem, eddig korrekt módon álltam mindenhez. De ugye ne mutassam ki, mennyire aggódom, hogy elveszítem? Ebben segítsetek még!
2014. szept. 30. 08:39
 5/9 Költőnő? ***** válasza:

Ha biztos a kapcsolatotok, akkor játszmák nélkül is az. Persze ettől függetlenül fel lehet dobni néhány aprósággal a kapcsolatot, de nem azért h "jajjnehagyjonel", hanem mert az alapból jó mkét félnek.

Nem ezen múlik, h félremegy vki v sem.

2014. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én igaz idősebb 40éves pasi vagyok, de nagyon szeretnek a nők! Eszembe nem jutna megcsalni a kedvesem, ha egy kiszámítható, szerethető, rosszindulatmentes nő, akinél érzem azt, hogy korrekt velem.
2014. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én szerelmem 25 éves...
2014. szept. 30. 09:13
 8/9 A kérdező kommentje:
A férfiak, még ha szeretik is a párjukat, néha nem tudnak ellenállni a kísértésnek, mert az egót ugye mindig meg kell erősíteni. Na én emiatt aggódom, most mintha tömegestől jönnének a riválisok.
2014. szept. 30. 09:56
 9/9 Költőnő? ***** válasza:

ez hülyeség...

Mmint persze h aggódsz, de ha nem bízol Benne, magatokban, ott ette meg a fene...

Ha szeret, és stabil a kapcsolatotok, hidd el, h nem ezen múlik.

2014. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!