Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kié az utolsó szó a kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kié az utolsó szó a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A nö-é vagy a férfi-é
2010. jan. 24. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A domináns félé vagy azé aki hangosabban és erőteljesebben tud érvelni!
2010. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek erősebb a személyisége! L/18
2010. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ebből sokszor van veszekedés ugyanis mindig azt mondja hogy nem hagyom hogy övé legyen az utolsó szó és nekem kell mindig igazamnak lennie! Nos tényleg így van próbálok változtatni rajta de nem nagyon tudok!:S:D 19/L
2010. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
74%
Nálam 16/L
2010. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm tökéletes zsarol érzelmileg. Ha nem úgy van, ahogy Ő akarja, akkor bizony elmegy, szó nélkül, rámcsapja az ajtót, nem lehet Vele megbeszélni semmit, kiveri a hisztit, fenyeget, minden sz*rt csinál. Szerintem egyáltalán nem szeret, és ha nem szeretném ennyire, én hagynám a francba.
2010. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos az is számit,hogy kisebb vagy nagy dologról kell dönteni.
2010. jan. 24. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez helyzet függő...az én kapcsolatomban a párommal mindent megbeszélünk és énis bátran kimondom h bocsánat ha úgy érzem én hibáztam...és ezzel ő is így van...ha nem bírunk a végére jutni a vitának akkor egyszerűen próbálunk úgy tenni mintha nem történt vna semmi ha ez sem megy akkor a vége ugyis az h mind a ketten bocsánatot kérünk a másiktól...
2010. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, érzelmileg zsarolós barátnős srác vagyok megint. Ő sosem kér bocsánatot, csak én szoktam, ha messzire megyek el.
2010. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az enyém!

"Igen drágám."

2010. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fehérváripapa válasza:
szerintem meg a biróé: ezzenel kimondom a válást!
2013. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!