Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan fiú, aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki szereti ezeket csinálni vagy tól ''romantikusak'' az igényeim? 15/L.

Figyelt kérdés

Ezeket a dolgokat szeretném csinálni a barátommal (ha lenne):- esőben vagy a falhoz szorítva csókolózni vele

- kézen fogva sétálni

- fiú átöleli hátulról a lányt és úgy megpuszilja a nyakát

- a lány a fiú ölében féloldalasan ül, a fiú megfogja a derekát és úgy csókolóznak

- együtt fürdeni

- fiú a lányt folyton ölelgeti, puszilgatja ( homlok puszit szeretem a legjobban)

- folyamatosan hülyülni, hülyeségeket csinálni, birkózni (a fiú hagyja a lányt nyerni de csak hogy utána leteperhesse :DD)



2014. okt. 18. 13:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok , ha a pisid tényleg olyan volt akkor nem is szeretett igazán .
2014. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Várhelyi Peti válasza:

Jelen!!Merre laksz?:D

15/f

2014. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

En is ezeket szeretem csinalni. De tudok olyat miatt kicsit homis de lanyok szerik. :D

Ha erdekel szivesen megmutatom. :) Csak le irom privibe. :)

Ja s en mindig hagyom a lanyt nyerni mindenben. :)

F/15

2014. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jövőhétre esőt mond, gyere el végig csinálom veled!
2014. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen fiú van, ne aggódj. Viszont az együtt fürdéshez 15 évesen kicsit fiatal vagy még...
2014. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

12-es: Kecskemét fele :DD

13-as: várom az üzeneted :)))

2014. okt. 18. 13:32
 17/18 Várhelyi Peti válasza:
Basszus az messze van :(
2014. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én még ennél is "romantikusabb" vagyok:) eléggé nyálasnak tartom magam:) ha van barátnőm az úgy néz ki, hogy állandóan agymás nyakában vagyunk úgymond:) és olyanok vagyunk akiket utálnak a buszon mert folyton csókolgatják egymást és a sok "cupp-cupp" idegesiti az embereket:) szerintem ez tök jó

és szingli vagyok ha érdekel ;) 17F

2014. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!