Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran lenne ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran lenne ideális találkozni egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt és a barátom mindennap azt akarná, hogy találkozzunk, és meg sértődik, hogy én nem akarom ugyan ezt. De nekem ez a mostani két naponta találkozás is sok egy kicsit. Suli után estig együtt vagyunk ilyenkor, és sokszor a késői busszal megyek haza. Amúgy 30 km-re lakunk egymástól. Egyrészt nem marad semmire időm, mert ha az nap nem is találkozunk, akkor is hulla fáradt vagyok és többnyire elalszok még állva is. Tanulni se tudok rendesen, a kutyáimmal is alig foglalkozok, stb. stb. Másrészt úgy gondolom, egészségesebb, ha nem olyan nagyon gyakran találkozunk.

Szerintetek?


2014. okt. 18. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a volt barátommal megoldottunk mindent közösen. Minden nap átjött, de volt hogy a szoba két ellentétes sarkába tanultunk, csak néha odajött hozzám és megcsókolt, és ez nagyon feltöltött energiával. Együtt sétáltattunk kutyát. Segített takarítani, én meg elkísértem az edzéseire, meg néha összedobtam neki valami kaját ha nem volt otthon semmi. Mi ezt nagyon jól meg tudtuk oldani. De ha neked több szabad térre lenne szükséged akkor ezt mond meg neki, és meg kell értenie.
2014. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon személyfüggő. Ő olyan, te meg nem. Ne hanyagold el a dolgaidat (kutyák, tanulás, stb.) senki miatt!
2014. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem kell folyton egymás nyakán lógni, mondd el ezt neki őszintén, ha ezen megsértődik akkor még bizonyára éretlen és gyerekes.
2014. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs erre előírt szabály, és olyan sincs, hogy egészségesebb, ha ritkábban találkoztok, csakis a két embertől függ. Ha valaki gyakran igényli a másik társaságát, akkor miért ne találkozhatnának akár naponta? Persze fontos, hogy emellett a másik se érezze úgy, hogy megfojtja, és hogy a pár egyik tagja se felejtse el, hogy van kötelessége is, amit el kell végezni, tehát az a minimum, hogy megértse, hogy semmi másra nem marad időd mellette. Egyébként gyanítom, később ritkulni fog a találkozások száma, még nagyon az elején vagytok, friss a 'rózsaszín köd'
2014. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyéne válogatja, hogy kinek mennyi együtt töltött időre van szüksége. Én a fejbelövés opciót választanám ha mindennap találkoznom kéne a barátnőmmel. Van saját életem, saját hobbijaim, edzek is, angolt tanítok, szeretek olvasni és még sorolhatnám.


Beszéld meg ezt a pasiddal. Nem akarok rosszindulatú lenni, de ha nagyon rád akaszkodik az azt is jelentheti, hogy nélküled ő kb. egy 0.

2014. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, ki mennyire ragaszkodik. Expasimmal majdnem 1 évig jártam, ott kb 2 hetente 1x találkoztunk, és néha 1-1 hétvége. (messze laktunk egymástól). Nekem elég volt, nem ragaszkodtam hozzá annyira, neki nem. Ő többet akart volna, sokat féltékenykedett, ha olvasni szerettem volna akkor hisztizett, hogy nem foglalkozok vele, az agyamra ment. Nem is tartott túl sokáig a kapcsolat. A végére nagyon elmérgesedett, és elhagytam.


Most már férjnél vagyok. Vele az első két hétben volt 3 randink, utána pedig 5 napot töltöttünk együtt hetente és kettőt külön otthon, mert mindketten ezt igényeltük. De amikor együtt voltunk akkor sem lógtunk egész nap egymáson. Ő számítógépen játszott, én pedig 2-3 órára befeküdtem a kádba tanulni. Vagy ha olvasni volt kedvem, átmentem a másik szobába, ő meg tévét nézett, vagy aludt.


Így mindenkinek volt ideje mindenre amit akart, vagy kellett csinálnia, mégis ott voltunk egymásnak:) és összebújtunk:)


Ha te kevesebbet akarsz találkozni akkor mond meg. Ha nem érti meg/ megsértődik mint egy gyerek, akkor egyszerűen nem illetek össze.

2014. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!