Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod meglátnád, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod meglátnád, hogy egy társkereső oldalon van és te nem tudtad? Mit tennél? A kiegészítés a fontos, azt olvassátok.

Figyelt kérdés
Félév után kiderült,hogy a párom fent van egy internetes társkeresőn.Azt mondta,már jó ideje.Többet mondott,mint amióta együtt vagyunk.Nos én megnéztem,hogy ő mióta van fent a társkeresőn.Mióta mi megismerkedtünk.Azt mondja,csak kíváncsiságból van fent ,hogy ki érdeklődik utána...Akkor még úgy egy helyes magyarázatával sírásom közepette meg is beszéltük.Akkor!Nos én az ő jelszavával felmentem az oldalra.Hááát!Elég szépen dicséri a lányokat.Rohadtul fájt.Volt akivel komolyabban beszélgetett.Volt akivel telefonszámot,msn-t is cserélt.Miért csinálja ezt? Babát szeretnénk,a lakást bútorozzuk.Igaz távkapcsolatban élünk,mert külföldön dolgozik.Tudom,hogy ott nem jár el sehova sem.Így üti el az időt?Akkor mit akar tőlem?Kiéli még magát a baba előtt?Nagyon fáj ez az egész.Menjünk külön? (lehet már a baba is megfogant.)Mit tegyek?Hogyan beszéljem ezt újra vele?Azt mondta,hogy törli majd magát.Lehet nem is én kellek neki,hanem maga a család ?Nem tudom,hogy mit tegyek.Vakon bíztam benne,csodáltam a határozottságát.Most meg itt vagyok összeomlott bizalommal.Nem tudom,hogy fel lehet e újra építeni a bizalmat.Nagyon csalódott vagyok.Véleményt ,esetleg hasonló esetet írnátok és hogyan oldottátok meg?
2010. jan. 24. 14:56
1 2
 1/15 Kankalin ***** válasza:
100%
Regisztrálj te is azon az oldalon és vedd fel vele így a kapcsolatot. Kis ügyesen tudd meg egyátalán miként vélekedik a családalapításról és a hosszú kapcolatokról így névtelenül sok mindent elárulhat, amiket nem tud, nem mer elmondani...
2010. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én nem hinném hogy egy ien komoly kapcsolatot elkellene dobni ezért...próbáld megbeszélni vele...kérdzed meg h tényleg akarja e tőled a gyereket ill. tényleg veled tervezi e a jövőjét...és h benőtt e már a feje lágya, felkészült e erre...és esetleg törölné e magát erről az oldalról...lehet szónélkül megtenné csak beszélni kell vele...:) sok sikert a jövőtökre nézve...és próbálj meg bízni benne ha eddig nem tett rosszat miért most kezdené el?
2010. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem neki család sem kell, főleg nem egy baba. sztem ő még élni akar, és lányokkal ismerkedni. én a helyedben ezt a babaprojektet egy jó időre felfüggeszteném, egészen addig míg úgy nem látom h télleg készen áll rá. költözzetek össze, éldegéljetek, de a babát mellőzzétek. és mindneképpen várd meg amíg törli onnan magát. és figyeld meg h esetleg élőben nem e csinálja ugyanezt. munkahelyén, vagy ilyesmik.

én nembíznék meg ebben a férfiban, az tuti.

2010. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még mielőtt komolyabbá válna dolog, üljetek le és ezt beszéljétek meg. Ha még nem jött össze a baba, akkor egy darabig ne is próbálkozzatok vele, hidd el nekem jobb ez így mindkettőtöknek, egy gyerek nem oldaná meg a problémátokat. Én azt mondom, amíg ezt csak neten csinálja, addig nincs semmi baj, persze elhiszem hogy csalódtál, én sem örülnék neki. Ha otthon lesz, akkor szépen üljetek le, és mond el neki őszintén az összes félelmedet, hogy úgy érzed már nem is rád van szüksége stb... Hisz gondolom ez csak ebből a problémából indult, és azóta már ezerszer "tovább gondoltad", hogy nincs is értelme az egésznek! Légy vele nagyon nagyon nyílt és őszinte, mond el neki hogy te is ezt várod tőle, és szeretnél javítani a kapcsolatotokon, ha ez még lehetséges. Utána kérd meg, hogy őszintén mondja el, hogy mik azok a dolgok, amiket esetleg un benned, vagy fel szeretne dobni, stb... Fontos, hogy ezt építő kritikának vedd, és ne megsértődj rajtuk. Ha te is és ő is elmondta, hogy min kéne változtatni, hogy minden jó legyen, akkor kezdjetek neki EGYÜTT! Ne csak te, és ne csak ő... ketten, kézenfogva! Együtt kell leküzdenetek az akadályt. Ha hónapok vagy 1-2 év múlva úgy érzed helyre jöttek kicsit a dolgok, akkor kezdjetek el babán gondolkodni, addig semmiféleképpen se!
2010. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a helyzet, az én páromról is kiderült pont egy ilyen, mert ő sem abban a városban él ahol én, mi is készülünk az összeköltözésre, ráadásul 3 és fél éve vagyunk együtt, nagy pofára esés volt a részemről,amikor kiderült. Én azt mondtam: "Törlöd magad onnan,vagy fel is út,le is út."......Törölte az adatlapját. Szórakozzon más oldalakon,ha unatkozik, ne egy ilyenen.
2010. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az még nem megcsalás, hogy másokkal msn-ezik.
2010. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlom, hogy a babával azonnal álljatok le!

Utána szépen együtt beszéljétek meg, hogy mi történt, mik a szándékaitok, mit akartok egymástól... semmiképpen ne akard őt egy babával magadhoz kötni, mert nem fog menni.

2010. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez undorító.egyértelmű hogy hazudik!először azt mondja h óóómár rég fent vagyok. aztán azzal magyarázza h csak kíváncsi. Semmi képp sem hagyd.Ez számodra megalázó.képzeld mit gondolnak az ismerőseid ha meglátják..szerintm regisztrálj,valami szexi csaj hihető képeivel,flörtölj vele visszafogottan,majd beszélj meg találkát illetve számcserét,msnt és valahogy lépj kapcsolatba vele,esetleg egy barátnőd kérd meg h menjen el találkozni.ha nem,akkor bújj el,várd meg míg odaér a talihelyre (ha elmegy rá) és lepd meg! ha meg nem emgy el akkor is tedd döntés elé,vagy Te vagy a társ kereső. ilyen nincs egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban!!
2010. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Törölte magát.De ezzel még nem lettem boldogabb.Igyekszem minden erőmmel újra bízni benne.Nagyon nehéz lesz...
2010. jan. 25. 19:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt az életbe,h miylen féreg pasik vannak....persze nem megcsalás,de akkor is,talán ha lehetősége lett volna rá,nem mondott volna nemet :S !!Hát hajrá!!Nem lennék a helyedben!
2010. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!