Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy van ez rendjén? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Ha már az ismerkedéskor nem érzem, hogy ő lenne az igazi, akkor nem is érdemes megpróbálni vagy ti azt valljátok, hogy a szerelem majd idővel kialakul?

Már sokadszor vagyok ebben a helyzetben. Most is van egy fiú, aki látszólag odavan értem, minden nap keres, folyton a kedvemben akar járni, ha valami történik, már rögtön aggódik értem. Eddig igyekeztem tartani a távolságot, mert ugyan nagyon jólesik a törődése, az odafigyelése és tényleg értelmes és jó ember, mégsem érzek iránta többet. Nem néz ki rosszul, de nem is kifejezetten helyes, aminek nyilván nem szabadna fontosnak lennie, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez nem számít. Magamat is okolom, hogy egy ilyen emberbe nem tudok beleszeretni. De tényleg az én hibám vagy egyszerűen csak tényleg nem ő lenne az igazi? Már 20 éves vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom, kb mindig ugyanez a probléma jött elő.


2014. okt. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy igazi. Van, hogy valakivel teljesen passzoltok szexuálisan, de más céljaitok vannak. Ez a kapcsolat halálra van ítélve. Olyan is van, akivel intellektuálisan értitek megy egymást, a szex egyfajta játékos időtöltés, de nincs benne véresen komoly szenvedély. Meg még nagyon sok más párosítás létezik. Neked és a partnerednek kell eldönteni, hogy akartok-e egy csapatot alkotni, vagy nem. Ha egyikőtöknek nem felelnek meg a feltételek, akkor nem érdemes folytatni, csak kipróbálás, tapasztalás szintjén hasznos.
2014. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha majd találkozol valaki olyannal, aki megfog ez változni fog... nem pont az igazi lesz, de akkor és abban a pillanatban megfelel majd neked...

Mindenkinél máshogy van. Például, ha én az elején nem szeretnék semmit a pasitól, akkor később se.. évekre visszamenőleg nem bánom, hogy egyes arcokat elutasítottam..

2014. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: én is ezt érzem a korábbi döntéseimmel kapcsolatban, csak aztán ha megosztom ezeket a dolgaimat barátokkal vagy esetleg családtaggal, akkor általában azzal jönnek, hogy ne a tökéleteset keressem és hogy miért nem adok neki egy esélyt. én viszont így nem tudok belemenni, hogy nem érzek többet
2014. okt. 18. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem érzel úgy iránta, nem érzed a szerelmet, akkor ezen felesleges agyalnod, idegeskedned, rosszul érezned magad. Valamiért nem fogott meg, ennyi. Ha barátok, család, meg úgy áll hozzá, ne foglalkozz velük, vagy ne is említsd meg s megkíméled magad ettől.

Legyél türelemmel azt tudom mondani.

Ne akarj görcsösen megfelelni, semmilyen úgy vélt elvárásnak, amit úgy érzed rád erőltetnek, csak magadnak.

Arra se görcsölj rá, hogy most szerelmes akarok lenni, jön majd magától is, hagyj időt magadnak.

Beszélgess, ismerkedj, érzed jól magad, ne agyalj.


Én már kicsit idősebb vagyok, s tudom, vis számomra Párom az igaz/i, elég sokat tapasztaltam, Ő tényleg az, hisz mindenben, minden téren passzolunk, benne meg van mindaz, amit eddig kerestem. Lehet, hogy az előző kapcsolataimban fejlődtem is, mondhatjuk így is, és ez kellett hozzá. De lehet szerencsém is volt, mert tudok olyanról, hogy szerelmes, de nem az a mindent elsöprő és neki ez így jó, tisztában van magával, ettől függetlenül és boldog.

2014. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, sokat segített!
2014. okt. 18. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2014. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!