Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ki veszi az óvszert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki veszi az óvszert?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A Mitulát báti hotta.
2014. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor még azt használtunk, akkor az vette, akinek épp kényelmesebb volt - tehát akinél volt pénz, akinek épp útba esett. De egyébként leggyakrabban együtt vettük, mikor úgyis vásároltunk valamit.

Most már tablettát szedek, ezt nyilván én veszem, de általában felezzük az árát.

2014. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
a nammamám
2014. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a barátnőm szokott jönni hozzám mindig autóval, és mindig ő jön, ami benzinpénz így én veszem.
2014. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
26%
Nos a nálatok feltételezi a párkapcsolatot így a pénztárcában tartott "ez még jó lesz valamire" darab nem számít. Ezen célra mikor ki.. otthon mindketten tartunk vész esetér meg ott a pénztárcám amiben MINDEN van amire 1 pasinak szüksége lehet. [pénz meg gumi :D /oké ez paraszt volt :D/]
2014. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gumit, hanem mást használtunk, amikor még védekeztünk, felváltva vettük.
2014. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a barátom. Nincs saját keresetem, a családom nem áll a legjobban anyagilag. Neki nagyon sok zsebpénze van, jó a pénzügyi helyzetük, mondjuk neki sincs saját keresete, mivel végzős gimisek vagyunk... De ha lenne rá pénzem olyan gyakran amilyen gyakran venni kéne, nyilván én is vennék. :D


18L

2015. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!