Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban lévők, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévők, de nem házasok és nem is élek együtt, nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt. Sokat dolgozik, ritkán tudunk találkozni, átlag heti egy napot. Én keveslem, de ami még jobban zavar, hogy telefonon, vagy más módon sem keres majdnem egy hétig. Tegnap szakítottam vele, de hiányzik nagyon. Tudja mi a problémám, mert már beszéltünk róla, de ennek ellenére nem volt változás. Egyelőre nem állok szóba vele, bár hívogat. Úgy gondolom, ha fontos vagyok neki, majd jön és változtat, ha nem jön, akkor kár bánkodnóm. Jól gondolom? Vagy az is csak hiszti, hogy kevéslem azt, hogy a találkozások közötti időben 5-6 napig még telefonon sem keres?
2014. okt. 9. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te többre vágysz, mint ő... szerintem olyat keress, aki ugyanolyan intenzitással vágyik a veled való kapcsolatra... tapasztalat, nekem is volt ilyen problémám, aztán a szakítás után megtaláltam azt az embert, akivel ugyanazt ugyanúgy akartuk. :)
2014. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En ugy gondolom,h alig kene varnotok,h a nap vegen megosszatok a szerelmetekkel,h mi tortent veletek aznap,akar olyan aprosagokat is,h lattal egy sunit az uton atszaladni,es milyen edes volt,h o is reszese lehessen annak,amit te ateltel,ami teged foglalkoztat,es forditva. Nalunk is hasonlo problemak vannak,es nemigen birom mar.bar mi minden nap beszelunk telefonon,de az kimerul abban,h oke minden,elfaradtam,ettem,most megyek aludni.
2014. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem értem... eddig az volt a bajod hogy nem hív, most meg hív de nem veszed fel... így biztos megoldódik a problémátok. Ne játszmázz, vedd fel és beszéljetek meg egy időpontot amikor letudtok ülni normálisan megbeszélni a kapcsolatotokat.

Nem tudom mit jelent a sokat dolgozik de ha annyit mint az én párom akkor nem csodálom ha estére kidöglik és már nincs kedve semmihez. Jó mi már együtt élünk de látom is rajta hogy örül hogy él.

Szóval üljetek le és beszéljetek. Ne vádaskodj, ne követelőzz csak kérdezz rá azokra a dolgokra amik téged zavarnak. Kérdezz rá hogy miért nem érez rá késztetéat hogy legalabb telefonon keressen ha nem találkoztok. Kérdezz rá nem lehetne e megoldani hogy többet találkozzatok heti 1 napnál. Kérdezz rá ő hogyan látja a jövőben a kapcsolatotokat és ha látod hogy egyáltalán nem lesz változas nála akkor keress mást.

2014. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra vágyom, hogy ha nem is találkozunk, de azért beszéljünk minden nap. Jólesne egy reggeli sms, vagy este egy jóéjt puszi, napközben meg kicsit beszélgetni. Hogy éreztesse, hogy hiányzom. De ő elvan 6 napig is, és nem érti mi a bajom. Nem szándékozom ezzel nyaggatni, ezért hisztizni, egyszer már megtárgyaltuk ezt, úgy gondolom, annyi elég kell hogy legyen. Mivel könyörögni nem fogok egy pasinak sem, hogy jöjjön ha nem akar, legjobb megoldásnak, a szakítást gondolom. Bár nem tudom jól döntöttem-e. Eszemmel úgy érzem, hogy igen, a szívem meg megszakad. De nem hagy nekem más választást, erre a közönyre ez az egyetlen lehetséges lépésem.
2014. okt. 9. 21:12
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as

Most hív, hogy már szakítottam vele. De most meg már minek, pont ezt nem akarom, hogy csak azért hívjon. Ha eddig magától nem jutott eszébe, szakítás után már nincs miért. És nem játszmázom, megbeszéltük már ezelőtt pár héttel ezt a dolgot, mégsem volt változás.

2014. okt. 9. 21:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Dettó mint az 1-es:)


A férfiak ilyen szempontból szerintem elég "egyszerűek". Nem játszmáznak, ha hiányzol keres, ha nem hiányzol nem keres. Ebben az esetben te nem hiányoztál neki.


Mi a párommal órákig beszélgetünk facen minden áldott nap (távkapcsolat), plusz telefonálunk is. Ez sem neki, sem nekem nem jelent terhet. Úgyhogy mi egymásra találtunk:) Neked is más az igényed meg neki is, ti nem passzoltok, a szakítás jó döntés volt szerintem. Találsz magadnak majd olyat aki ugyan úgy ragaszkodik hozzád mint te hozzá hidd el.

2014. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En hazas vagyok, de viszonyitaskent az esetem: lanykent voltam olyan helyzetben, h 2szer 8 oras munka mellett, bar nem volt akkoriban kapcsolatom, sztem idöm sem lett volna ra. Amikor nagyon sürü volt a munkaidöm, alig vartam, h agyba bujjak es kipihenjem magam. Ha esetleg 2 munka között lett volna kevesebb idöm, biztos, h zavart volna, ha nem tudtam letusolni es a fogmosas, higienia, hogy nezek ki...stb. Fogalmam sincs, mi lett volna, ha emellett meg kapcsolatom is lett volna... Ja es munkaidöben nem mindenhonnan lehet telefonalni, ebedszünetben gyakran eleg a szüksegeseket megoldani.

Szoval ilyenekre is gondolj, de egyebkent miert nem beszelitek ezt meg? Az is lehet, h meg tudna oldani, csak ö meg nem akar olyan szoros kapcsolatot, ki tudja, nem lenne jobb erröl beszelni?

2014. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mint írtam, ezt átbeszéltük pár hete, mivel elmondtam neki a problémáimat. De nem szándékozom hetente ezzel nyaggatni, ha részéről nincs ígény többre, én nem fogom ráérőltetni.

Egyébként akkor is, meg most is azt mondja szeret. Csak én ezzel nem tudok így mit kezdeni, ha szeretek valakit akkor úgy gondolom, nem vagyok el úgy közel egy hetet, hogy nem tudom mi van vele...

2014. okt. 9. 21:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Hat en akkor döntöttem jo, ha nem az eszemre, hanem a szivemre hallgattam - parkapcsolatban plane. :)

Sztem nezz utana a ferfi es nöi agy közti különbsegnek, valamint a jatszma fogalmanak, ha erdekelnek a valaszok. KB: A ferfiak, fiuk nem valami beszedesek, targyilagosak, röviden töszavakban fejezik ki magukat, csak a szüksegeset azt is röviden, nem annyira erzelmesek es nem olvasnak a gondolatainkban. (Ha valamit nem mondassz, eszebe sem jut talalgatni.)

Mondjuk nekem nem volt oylan kapcsolatom, aki a Te elvarasod szerinti gyakorisaggal felhivott volna, ha nincs mondanivaloja. Kezdö kapcsolatoknal is 3-4 nap kihagyasokra emlekszem. Most a ferjemet meg a szükseges dolgokkal is mindig en hivom fel (pl amit nem a gyerekek elött akarunk megbeszelni vagy hogy mit vegyen hazafele), erdekes modon neki meg sosem jutott eszebe. :) Tehat meg igy is, hogy tema azert lenne, akkor most mit mondjak? En elfogadtam igy öt, es ha valamit akarok, megteszem a lepeseket.

7.

2014. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fura. Mi együtt élünk, és hetente 1 nap van, amikor mindketten úgy dolgozunk, hogy pont elkerüljük egymást szó szerint egész napra. (tehát egyik nap reggel elköszönünk egymástól, és csak másnap reggel találkozunk)

Amúgy meg minden nap naponta többször is felhívjuk egymást, vagy sms-t váltunk, hogy most éppen mi volt vagy bármivel kapcsolatban.

Ja, és nem azért mert még új minden, több mint 5 éve élünk együtt.

2014. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!