Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavart ennyire az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavart ennyire az első csók? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, jól esett, de nagyon szokatlan volt számomra. Látta a srác, hogy valamiért zavarban vagyok, ezért elmondtam neki, hogy ez volt az első. Nagyon örült neki, majd utána többször is megcsókolt. De a végén már azt kívántam, bárcsak abbahagyná. Egyszerre valahogy túl soknak éreztem. Aztán van az is, hogy dohányzik, ami miatt elég kellemetlen ízt hagyott maga után, persze ez a legkevesebb.


Nem bántam meg, mert nagyon kedvelem a srácot. Értékelem azt is, hogy nem szaladt el amint megtudta, hogy nincsen semmi tapasztalatom. Csak attól félek, hogy a következők is ilyenek lesznek számomra, hogy várni fogom a végét. Pedig nem akarom megbántani. :( 20/L



2014. okt. 18. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy belé szerelmes és nem is kívántad. Nem csoda, hogy rossz volt. Még ellenkező esetben is bénán szokott sikerülni, de akkor szívesen dolgozik az ember a technikán :) Nekem olyan volt, mintha egy csupasz csiga mászott volna bele a számba, ráadásul borzasztóan megszédültem, noha fekve történt...
2014. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

19 évesen volt és nekem sem volt kellemes nyugii.:) majd belejössz idővel.

20/L

2014. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerelmes még nem vagyok, de nagyon jól érzem magam a közelében :) olyan biztonságban érzem magam :)


Jó hasonlat a csiga :)) Köszönom a válaszotokat, megy a zöld :)

2014. okt. 18. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Akitől az első csókot kaptam, nagyon szerettem és olyan mester volt: ma is belebizsergek, ha rágondolok. :)

De nem mindenki csókol egyformán. Volt, hogy nem is volt jó.

2014. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, eloszor 17 evesen csokoloztam reszegen, idegen sraccal. Kb 3-4 csok volt az este, úgy éreztem enyém a világ, rengeteget csókolóztam ma este, hah!

Rá 2 hónapra csókolóztam életem nagy szerelmével. És vele is max. ennyit, megint ezt éreztem, hogy rengeteg volt. Elkezdett hiányozni ez, vele nem lett semmi. Utána másik sráccal alakultak, és vele már tényleg többet csókolóztam. Szerintem idővel nőni fog az igényed, megszokod, megszereted. Mostani sráccal meg sem tudom számolni, hogy 1 óra alatt mennyiszer váltunk csokot.

Bele fogsz jonni! Majd hozzaszoksz! :))

L19

2014. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szörnyű
2014. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!