Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első csók?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nemtom be voltam rúgva
2014. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meglehetősen ciki volt, egy szőke Godzilla mászott rám még a nyári táborban, éreztem a csípős salsa szagát a szájában, majdnem kidobtam a taccsot utána, a tetejében le is lett fényképezve. Hát igen, akkoriban elég rossz ízlésű voltam.
2014. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első csókomnál, csak lekapott a pasi, aki amúgy nem jött be nekem... nyálas, szar, undorító, ledugta a nyelvét a torkomon.

A második csók volt az igazi... szerelmes voltam a srácba, azt éreztem, hogy elgyengülök, kimegy az egész testemből az erő, a lábaimon alig bírtam állni szó szerint. Lassú, finom, de szenvedélyes csók volt.

2014. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat először is az fut át az emberen..(legalábbis rajtam) hogy 'Úr Isten ez most tényleg megtörtént?nem hiszem el..'de amúgy egy felkmelő érzes mert tudod hogy egy új szakasz kezdődik az életedben.
2014. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!