Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék együtt aludni a párommal. De a szüleim nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok a párom 19..Fél éve vagyunk együtt,és nem engedik ,hogy együtt aludjunk. Alapvetően én anyában egyáltalán nem bízok,mert ha valamit elmondok neki,annál jobban tilt mindetől.Jó elhiszem ,hogy félt,de ez már szerintem beteges,ahogy aggódik,meg nem fogja fel ,hogy képes vagyok magamra vigyázni,és nem egy bamba 10éves kislány vagyok már.Egyszerűen semmiben sem ért meg...a párom anyukája többet tud rólam,mint a sajátom.És annyira rossz,hogy nem bízhatok meg bennük,de érzem hogy ők se bíznak bennem valamiért,pedig semmi okot nem adok rá..Mindigis segítettem itthon mindenben,jól tanulok,járok zeneiskolába,van nyelvizsgám már.Nem tudom miért nembírnak emberszámba nézni,és megérteni az én érzéseimet is és foglalkozni ezzel..
2014. okt. 18. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A szülők nevelését időben el kell kezdeni.
2014. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenki azt hiszi magáról, hogy tud vigyázni, pedig nem. 17 évesen meg tényleg nem nőtt be még az ember feje lágya,tapasztalatlan, hiszékeny, nincs kellő reális kritikai érzéke, élet- és emberismerete meg egyáltalán nincs.
2014. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia nekem 20-on évesen lett barátom, de hasonlóan állt hozzám az én anyukám is, de én úgy puhítottam meg, hogy megmondtam neki, hogy már nem vagyok szűz.


Ezek után engedékenyebb lett, most már minden mindegy alapon, hiszen tök mindegy, hogy ott alszok-e vagy sem, szexelni attól függetlenül tudunk, úgyhogy akár ott is aludhatok.

2014. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg azért, mert tudja hogy az nem csak együtt alvás lesz. Nyugtasd meg, hogy ha bármi is lesz akkor védekezni fogtok (óvszer). Mutasd meg az óvszert, hogy nálad mindig ott van. Ezek után tedd fel a kérdést, hogy ezek után miért nem engedi? Ha megkaptad a választ, akkor válaszolj rá és ha minden akadály elhárult, akkor nincs választása csak az hogy beleegyezik.
2018. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!