Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy dilemmában vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok, hogy mit vigyek ajándékba a párom szüleinek? (Olaszok)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogok elöször találkozni velük és egyszerüen ötletem sincs, hogy mit vigyek... A párom se segít, mivel folyton azt mondja, hogy semmit ne vigyek. Na de hogy néz az ki, hogy semmivel beállítok... Segítsetek! Olasz idösebb házaspárnak mi a francot lehet ajándékozni?

2014. okt. 19. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bekat.....Macskat stb
2014. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még, ha legalább vicces lennél.... :D de az se sikerült
2014. okt. 19. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Aurélio csaja vagy?
2014. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Silvio Berlusconi fejét, az olaszok fele szívesen fogadná egy tálcán.
2014. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:

pick téliszalámit

és valamilyen jó féle magyar pálinkát

minden olasz szereti a jó kaját és piát

2014. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy:

Süss valami finom olasz sütit

Ha férfi vagy:

Egy üveg magyar bort az apának és az anyának valami bombont vagy/és egy csokor virág.

Vagy nem tudom :D

2014. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy üveg Tokaji bort. Ne aszút, hanem valami kommerszebbet. Pl.: egy félédes furmintot vagy muskotályt.
2014. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne olasz sütit, azt biztosan jobban tudja az anyukája. Vigyél magyart. A bor jó ötlet.
2014. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mondom:Vigyél bort,vagy gyümölcs pálinkát(Magyarrszágra jellemző gyümölcsböl készültet)és/vagy Magyar mézet. Ezt 100% hogy örömmel fogadják.Biztosan tudom.
2014. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ami nagy siker volt, amikor én jöttem először: Magyarországról szóló képeskönyv olasz nyelven, esetleg magyar szakácskönyv olasz nyelven nyálcsorgató képekkel. Akkor is, ha soha nem fognak főzni belőle....


Bort ne hozz, az itt sokkal jobb, vagy csak Tokajit, mert olyan itt nincs. De valami kis népművészeti tárgy a mamának és jófajta magyar pálinka az apukájának (főleg a jó ágyas mézes félék, bár az nem igazi pálinka...) mindig jöhet. De kérd a párod segítségét, mert ha a mama nem szereti a kis izéket, az apukája pedig soha nem iszik, akkor az ötleteim felejtősek.

2014. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!