Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátod vagy a párod?

Figyelt kérdés
Ha egy barátod nagyon összeveszik a pároddal, nagyon nem jönnek ki egymással és azt kérik hogy vagy ő vagy én akkor kit választanál a párodat vagy a barátodat?
2014. okt. 19. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden vagy semmi
2014. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, melyik barátomról van szó.
2014. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az a barát nem egy haver akivel csak bulizni meg inni jár az ember hanem igazi barát, akkor az el fogja fogadni a társamat és még ha nem is közösen de nélküle találkozunk.
2014. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megmondtam hogy nem fogok közülük választani és kész. 3 évig két tűz között voltam mert a barátom meg a legjobb barátnőm konkrétan ölték egymást, aztán lassan megbékéltek és még össze is barátkoztak. Azóta a barátommal már szakítottunk, de mind a hárman jóban maradtunk. Kicsit talán furcsa is, hogy senki nem utál senkit, pedig mindenkit értek sérelmek.
2014. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Mióta ismered a párod/barátod, milyen a kapcsolatod velük, melyikükben bízol meg jobban. Én a párod helyében nagyon rosszul érezném magam, ha nem engem választanál, hiszen szerelemből vagytok együtt. Elvileg annak erősebbnek kéne lennie.
2014. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az a barátom nem egy hülyegyerek, hanem barát, nem pedig a mai értékrendek szerint barát akkor az elfogadja.
2014. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ők összevesztek miért kéne nekem szakítanom, vagy megszüntetnem egy barátságot?? Nem kötelező egymás barátjának lenniük. Különben se jönnék össze ilyen alakkal és nem barátkoznék ilyen gyerekes és buta emberekkel. Ha komolyan gondolják nem is vagy nekik fontos, nagyon mellé nyúltál mind barát mint szerelem szempontjából...
2014. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik nem állít választás elé.
2014. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!