Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, és "csajozás"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, és "csajozás"?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, kb. másfél hónapja. Hetente találkozunk több napra, elég nehéz a távkapcsolat, de működik. Viszont én Pécsre járok egyetemre ott meg... önkéntelenül is megnézem a lányokat, vagy flörtölök velük....

Ti mit tennétek a helyemben?


2014. okt. 19. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, önkéntelenül nem flörtöl az ember.
2014. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen!
2014. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Amíg nem dugod meg őket, addig miről beszélsz itt nekünk?
2014. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak el akarod tusolni a félredugás iránti vágyaidat ezzel az önkéntelenül szöveggel.
2014. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aztán majd jön az "önkéntelenül véletlenül megd*gtam párat" szöveg is, mi?
2014. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg csak flörtig megy a dolog, addig nincs gond.
2014. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy te nem vagy alkalmas komoly kapcsolatra.

Jó, hogy kinél hol a megcsalás határa, azon lehet vitatkozni. Én azt mondom, hogy a flörtölés már nagyon véleményes, hogy a határnak melyik oldalán van. Az én értelmezésemben már azon az oldalán, amit megcsalásnak hívnak.

Lehet persze gagyi indokokat keresni, de ha valaki szerelmes, szereti és tiszteli a barátnőjét, akkor hűséges. És egy valamit véss a fejedbe: A HŰSÉG NEM A KILOMÉTEREK FÜGGVÉNYE! Szóval ha valóban férfinak tartod magad - és nem csak egy túl kanos kisfiúnak - akkor viselkedj is úgy. A hűség nem csak arra vonatkozik, ha a csajod épp ott van.

Mellesleg ha valaki szerelmes, akkor pont hogy nem fog késztetést érezni arra, hogy másfelé kacsintgasson.


Mit tennék a helyedben? Pofon egyszerű: eleve nekem lenne sz**r érzésem, ha másokon ábrándoznék, nem hogy még készakarva flörtölgessek.

De ha neked ez nem megy, inkább szakíts, és d*gj kedvedre, mert szemmel láthatóan ez fontosabb neked, mint valaki, akit a társadnak nevezhetsz.


U.i.: vajon te mit szólnál hozzá, ha barátnőd flörtölgetne vadidegenekkel, míg te távol vagy?

2014. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!