Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetne bármi is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne bármi is?

Figyelt kérdés
15 éves vagypk. 3 hónapja beszélgetek egy sráccal aki két évvel idősebb. Nagyon tetszik és órákon át tudunk beszélgetni skype-on. Viszont kb 3 órányira lakik tőlem. Nemsoká találkozni fogunk de nem tudom hogy mi lesz mert igy még közelebb kerülünk egymáshoz. Azt mondta nem akar igérgetni semmit, nem akar hitegetni és én vagyok az utolsó ember akit megbántana. De azt mobdta hogy ha nem találkoznánk akkor meg az lenne hogy mindig arra gondolna milett volna ha. Kérlek ne ugy kezeljétek mint egy kis tini szerelmet. Sose voltam még belezugva senkibe és vele ugy vagyok mintha a lelkitársam lenne. Mindent megtudok vele beszèlni. Nagyon sokat jelent még igyis nekem. Mindent megtennék higy bedzéljünk akár minden percben. Ha egyszer nem beszélünk hiányzik a hangja

2014. okt. 12. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Találkozz vele nyugodtan. Élő beszélgetésben dől el ugyis minden. A távolság az nemtudom mennyire tenne jot.. de elsőre találkozni kell mert ha megvan a nagy vonzalom akkor a távolság elhanyagolhato szerintem.

sok sikert nektek

2014. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kristabell ***** válasza:
Ha tényleg ennyire egyhullámhosszan vagytok,akkor ez személyesen sem lesz másképp.Ha ott is vonzódtok egymáshoz,akkor ő sem fog tudni ellenállni.Próbáld meg az ujjaid közé csavarni,hogy egymásba szeressetek,és onnantól kezdve a szerelem nem ismer határokat:)Sok sikert!
2014. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Egyszerüen hihetetlen. Ha beleszerettem akkor az teljesen biztos hogy a személyiségében rejlik. Imádom hallani ahogy beszél és ahogy kifejezi magát. Akár hányszor rágondolok elmosolyodom. Ez hihetetlen érzés. sose volt még ilyen. Sok fiu tetszett de épp ezaz. Ő nmm tetszik. Ez annál sokkal több.
2014. okt. 12. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, csak én még nem hallottam a hangját, de a beszélgetések alkalmával nagyon meg tudtam ismerni és ez a fajta életfelfogása és gondolkodása nagyon tetszik. :)
2014. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!