Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy megbocsájtson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés
már lassan egy éve járunk voltak egy kis gondok köztünk . Nagyon féltékeny a barátom és nem tud hinni nekem és úgy volt hogy itt alszik , de még én lent készitettem a Vacsorát addig ő a telefonom megnézte és látott benne egy üzit amit ő máskép értelmezett és összevesztünk és haza ment utánna mentem a buszállomásra de oda sem akart jönni jött a busz és hazament es közölteh nem akar velem lenni mert csalodott stb szoval már semmit sem hisz nekem szomorú vagYok mert nagyon szeretem és már nagyon hiányzik. Jó lenne ha tudnátok kicsit tanácsot adni mert már nagyon tanácstalan vagyok . 19/L
2014. okt. 20. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

na itt az élő példája, hogy a féltékenység mérgezi a kapcsolatot...


miért ennyire féltékeny?

van oka?

mi volt az üzenet?

kitől kaptad?

ő ismeri?

milyen kapcsolatban van vele?

2014. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi volt az az uzenet?
2014. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!