Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csók megmutatja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók megmutatja, hogy összeillik-e a két ember?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogyan?
2014. okt. 20. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim szerint azt kell mondjam, hogy igen.. Az a csaj, amelyik (számomra) nagyon jól csókolt, az a szexben is sokkal kompatibilisebb volt, az a csaj, amelyik túl visszafogottan, vagy nem úgy csókolt, ahogy azt én szeretem, az általában az ágyban sem volt olyan jó... Persze ez relatív, mindenkinek más csók jön be, de attól még jó "összeillőség-ellenőrző"
2014. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem is igen

de csak szexuális értelemben

a jellemre nem tudsz vonatkoztatni

2014. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon bíztató, ha jó vele csókolózni, de nem feltétlenül jelenti, hogy nem fogtok később egymás idegeire menni vagy megölni egymást.


Inkább fordítsuk meg: akivel nem jó csókolózni, azzal nagy valószínűséggel nem lesz jó a kapcsolat se. Ha egy ételben jók a fűszerek attól még nem feltétlenül lesz finom, de kezdésnek nem rossz.

2014. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. okt. 20. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mutatja meg. Csókolóztam már olyannal, amilyen férfit elképzeltem magamnak, ha a csókjára gondolok még ma is belebizsergek, nem csak akkor. De annyira különbözőek voltunk! Hamar véget is ért.

Olyan is volt, akivel a csók jó volt, a szex nem, nagyon jól kijöttünk.

Olyan is, akivel a csók átlagos, a szex fantasztikus, kettőnk kapcsolata az elmegy/átlagos kategória.

Olyan is volt, hogy csók előtt úgy éreztem lehet vele valami a dologból, randi után, mikor kézen fogva sétáltunk rájöttem, hogy mégsem jön be annyira.

23N

2014. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, legalábbis testileg. de nem tudom elképzelni, hogy akivel tényleg minden téren összeillünk és kölcsönösen kedveljük egymást (nem csak testileg), azzal rossz legyen a csók.
2014. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!