Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem adok neki elég szabad teret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem adok neki elég szabad teret?

Figyelt kérdés

A barátommal messze lakunk egymástól, hétköznap este beszélgetünk pár órát facen és hétvégente találkozunk, vagy ő alszik itt vagy én náluk. Én ezt nem érzem soknak egy kicsit sem, de ezt sem én akartam így. Megkérdeztem mikor szeretne talizni, mikor lenne jó neki ha beszélgetnénk és ő mondta, hogy így legyen. Viszont nem kötöm időhöz, nem sértődöm meg ha mégsem tud feljönni facera mert nem ér rá.

Múltkor viszont volt egy olyan megjegyzése, hogy nincs ideje semmire, sem tanulni, sem a családjára, mert vagy suliba van vagy alszik délután, velem beszélget, vagy együtt vagyunk. Most akkor mégsem jó neki így ahogy megbeszéltük? Több szabad térre lenne szüksége?

18/L


2014. okt. 20. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem tombol a szerelem köztetek.

Csak simán "vagytok".

2014. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha van ez így:) akkor döntse el mit akar!,amikor ezt mondta lehet épp elege volt mindenből:)
2014. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aludni éjjel kell, nem délután, amikor minden másra lenne ideje alvás helyett. Ez csak kifogás. Ha valamit igazán meg akar tenni, arra fog időt szakítani. Én ha tanulni akartam, de a barátommal is szerettem volna lenni, és a családom sem akartam elhanyagolni, akkor nemhogy délután nem aludtam, még éjjel is keveset. És élek még. És jó a kapcsolatom mindenkivel.
2014. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!