Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, de nem hagy nekem szabad teret mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval..megpróbálok nem regényt írni.

én 17/F vagyok, a barátnőm meg most 16, és több mint másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de sohase hagy nekem szabadidőt, hogy elmenjek haverommal pl biciklizni, ha játszok este gépen és nem írok rá akkor az a baj (reggeltől estig együtt vagyunk ha nem alszunk együtt, magyarán minden szabadidőmet vele töltöm).

Szeretem! de nagyon féltékeny típus, se egy lány ismerőst nem jelölhetek be fb-n, az üzenet szóba se jöhet! Az is baj, hogy a férjes főnökömet bejelöltem..


a probléma még csak most kezdődik..mivel fiatal vagyok, ezért szeretném élvezni az életet és akarva akaratlanul is elkezdek flörtöli mással (pl munkahelyemen, de ritkán dolgozom) mert jól esik..szabadnak érzem magamat, már a szakítás is megfordult a fejembe, mert néha már nagyon nem bírom ezt a börtönösdit.

Vélemény?


2012. júl. 7. 21:37
1 2 3
 1/23 Hole Hunter ***** válasza:
a féltékenység megöli a kapcsolatot... mondd el neki, ha nem hagyja abba, el fogod hagyni. Üdv.
2012. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, ez irritáló.

21L

2012. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, adj neki ultimátumot. Ha nem változtat, akkor hagyd ott.

És magyarázd el neki, hogy változtasson ezen, mert pont a hülye féltékenykedése miatt hagyod ott.

2012. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

gondoltam, hogy az első reakciók ezek lesznek, és köszönöm a választ!

beszéltem is vele, és nem hatott semmit se, erre rátetőzött az is, hogy ő is elkezdett jelölgetni fiúkat, meg beszélgetni más fiúkkal, de ez engem baromira nem érdekel:D, mert megbízom benne.

Nagyon nagyon szeretem, de ez már sok nekem. ráadásul egy suliba járunk szóval..

volt olyan hogy fb-ztem este, vagyis így egy kikapcsolódós estét terveztem magamnak, zene meg minden..erre rám ír, 50x mondja hogy szeretlek meg minden..mondom hagyjál már most. erre elkezdett sírni, és otthagytam. 1 óra elteltével ráírtam és már normálisan tudtunk beszélgetni..magyarán ennyi szabadidő elég lett volna nekem, hogy ne legyen veszekedés

2012. júl. 7. 21:48
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát elég bunkó vagy "most hagyjál" lehet hogy mér éretlen és csak íyg tudja kifejezni hogy szeret.

Ha ennyire zavar mért vagy még vele?

Csak az ő rossztulajdonságait soroltad fel, de neked áá nincs egy sem ugye? :)

2012. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
A férfi nemnek ezt a faját utálom a legjobban!Mit képzelsz te?:) Flörtölgetsz úgy h van b.nőd?:) Majd ha a szép lány fogadja a flörtöt és még vicces is meg jófej nem hiszem h nsmet fogsz mondani! Alap h ne jelölges meg üzizges kiscsajokkal! Olyan éretlen v még!Hagyd.szegény lányt!De.mondd.el neki ezt h flörtölsz háta mögött és h semmibe veszed ezzel ne h szegény veled ajarjon maradni tovább!!
2012. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
úgymond élőben én sokkal jobban szeretgetem mint ő engemet, és akkor olyan hangulatom volt, hogy kikapcsolódásra vágytam, mert akkor ment el tőlem, és erre mikor hazaért egyből elkezdett írni, egy ideig hagytam, mert nem vagyok bunkó típus hanem inkább csöndesen mondom magamba a magamét (ez válasz is arra a kérdésre, hogy miért vagy még mindig vele), de aztán elegem lett, és le is írtam mit gondolok
2012. júl. 7. 22:08
 8/23 anonim ***** válasza:

Nézd cica, én nagyon szeretlek, de ez az állandó hiszti és féltékenykedés nagyon nem esik jól. Nagyon nem jó érzés, hogy nem bízol bennem. Férfi vagyok, szükségem van néha egy kis egyedüllétre.

Majd vedd meg neki a Férfiak a marsról a nők a vénuszról jöttek könyvet. Ebben pont ez van.

2012. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

úgy érzem ezt a flörtöt többnek hiszed, mint ami a valóság (nálam)..egyáltalán nem az a cél, hogy elhagyjam, de ez már kiakasztó, hogy 2 óra hosszára nem mehetek el a haverommal úgy, hogy ne sértődne be.

nem jelölhetem be a saját főnökömet? vagy egy olyan lányt aki abba a suliba jár, mint én? ettől nem fogok vele beszélgetni.

nem baszom át nehogy azt hidd!

2012. júl. 7. 22:12
 10/23 A kérdező kommentje:
ennek a könyvnek utánanézek, Köszi!:D
2012. júl. 7. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!