Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem lájkolta egy idézeteme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem lájkolta egy idézetemet, majd visszavonta. Mi okból tehette?

Figyelt kérdés

2 hónapig voltunk együtt, 1 hónapja szakított velem, azóta nem beszéltünk semmilyen formában és nem is lájkoltunk egymásnak semmit. Mielőtt jönnének a "ne facebookon éld az életed" hozzászólások: nem ott élem, de ez valahogy megérintett, nem tudom, mi okból tette. Kitettem egy idézetet (aminek egyébként semmi köze hozzá v a szerelemhez v a kapcsolatokhoz), és lájkolta. Nagyon meglepett. Aztán kb negyed órával később visszavonta a lájkot. Miért?? Nem értem...

20/L


2014. okt. 20. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Félrenyomott? :D
2014. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Direkt vonta vissza, hogy ezen töprenghess esti óráidon és kiírhasd ide ezt.
2014. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül nyomta meg, de csak késôbb vette észre, vagy mittudomén... Komolyan ezen rágódsz?
2014. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezen rágódok...
2014. okt. 20. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet meggondolta magát. Nem mind1?
2014. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meggondolta.Lehet hirtelen nem is látta hogy te tetted ki csak később vette észre.Ha szakítottatok akkor biztos nem akar már ott nyomulni az oldaladon azzal hogy lájkolgat.Vagy összeszedett valami féltékeny spinét aki face őrült észrevette és kitört a botrány.Bármi lehet...ne aggasszon ez semmiség.Hiányzik valamiért fontos még neked?Mit számít ez a lájkolgatás?
2014. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!