Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy végre együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre együtt legyünk?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal pár hónapja. Egy hullámhosszon vagyunk, és már jó másfél hónapja rendszeresen élünk szexuális életet.


Szexen kívül sokmindent csinálunk együtt -közös vacsorák, séták, mozizás, filmezés, rengeteg időt töltünk együtt. Lényegében egy pár vagyunk, de ma beszélgettünk, és erre terelődött a téma, amikor kijelentette, hogy ő nem tekinti a kapcsolatunkat kizárólagosnak, és kedvel meg minden, de járni exkluzívan velem nem akar.


Persze ezzel együtt megadja nekem is a szabadságot, ami jó mivel biszex vagyok, de mégsem érzem kielégítőnek.



Mit lehetne tenni, hogy ténylegesen együtt legyünk? Félek hogy elveszítem, ha túlságosan erőszakoskodom, vagy ha nem teszem eléggé és talál valakit aki miatt egy nap alatt dob?


2014. okt. 20. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul érezném magam a helyedben, ha ilyet mondana ezek után:( Egyébként az nem lehet indok sosem, hogy milyen a szexuális beállítottságod. Az a kérdés, hogy szeret-e vagy sem. Kérdezd meg, ha ez nem párkapcsolat, akkor minek nevezné.
2014. okt. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre egyből az jutott eszembe, összeköltözés.

De ahogy tovább olvastam, azt javaslom ne nagyon szeress belé, nekem ebből ez jön le. Szerintem csak el van veled és ennyi. Ne is éld bele nagyon magad, mert nagyon fog fájni, ha úgy dönt mással akar lenni és nem veled.

2014. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, nem tudom. A napjaink nagy részét együtt töltjük, és igazából egy alkalmi édeshármason kívül egyikünk sem használta ki a kapcsolatunk "nyitottságát".


Összeköltözni felesleges lenne, egy épületben lakunk, egy emelet választ el minket egymástól, és lényegében már együtt lakunk, amennyi időt együtt töltünk :D

2014. okt. 21. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:
egy játékszer vagy egy szamer hejett jó a ló is szituáció
2014. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elején oké ez a nem komoly meg bárki ismerkedhet bárkivel, de hidd el, hosszú távon nem járható út! Valamelyikőtök szerelmes lesz, de meglátja egyszer a másikat egy másik nővel/férfival...

Én mindent megtettem ilyen esetben, hogy együtt legyünk, mint egy pár, de nem lettünk azok.

2014. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem. Én szeretem őt, és ő is azt mondja, érez valamit irántam, de valamiért nem akar konkrét kapcsolatot...
2014. okt. 21. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!