Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldhatnánk meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnánk meg, hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés

Gyakran veszekszünk mostanában a barátommal és ezt a családom nem nézi jó szemmel. Nem mindig viselkedik megfelelően, sokszor gyerekes a hozzáállása, de boldog vagyok Vele! Viszont volt egy hatalmas nagy balhé nálunk nem rég és ennek az lett az eredménye, hogy semelyik szülői házhoz nem nagyon mehetünk. Én az egyik családtag miatt nem fogok, a szüleim kijelentették, hogy 2-3 hetente jöhet ide 1-2 napra. Több hónapja beszéltük, hogy összeköltözünk szeptemberben a suli miatt, a szüleim már akkor sem nézték jó szemmel, mivel nem "férfi", hanem "kisfiú" és mi lesz, hogyha szakítunk, új albérlet, nyűglődés stb... keressek más lakótársakat! De mi együtt szeretnénk lenni és mivel ilyen helyzetek vannak, így nem sokszor fogunk találkozni, maximum suliban :( Egyébként eddig minden héten mentünk egymáshoz, hol az egyik fél, hol a másik fél a másik szülőkhöz, mindenki kijött mindenkivel eddig, csak most nagy balhé volt az egyik rokon miatt és így alakult... a szüleim választás elé állítottak: vagy jöhet ide 3 hetente, de nem költözhetek össze Vele cserébe, vagy összeköltözök, de nem jöhet ide többé... mondván, hogy ők ezt nem nézik jó szemmel... Viszont az a baj, hogyha ők veszekednek, nekem végig kell hallgatnom és minden egyéb, nem szólhatok bele a szüleim veszekedésébe, mert akkor én is kapok belőle! Akkor ők miért állnak így hozzá, ha őket nem bántotta senki egy szóval sem? Miért szólnak bele, hogy kivel legyek, ha nekem sem szabad semmibe se beleszólnom? Azt akarják, hogy szakítsak vele, ennyi idősen eléggé cikinek érzem, hogy tini módjára elakarnak szakítani a másiktól.. Mindkét család azért orrolt meg, mert hogy egymásnak a barátommal mit mondtunk... Viszont a barátom családja szívesen fogadna, csak én a rokon miatt nem megyek, mert borzadály, őt pedig a szüleim nem akarják engedni... Mindketten kibékültünk, már mindent átbeszéltünk, de ők akkor sem engednek...

Mit tegyek?

22N 23F



2014. ápr. 30. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, és akkor nem lesznek ilyen problémáitok.
2014. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem akarunk szakítani...
2014. ápr. 30. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Akarni a wc-n kell. Szakítotok, és máris megoldódtak a "hogyan találkozzunk" problémák. Nem kell követni a normákat.
2014. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor értetően fogalmazok: NEM FOGUNK SZAKÍTANI! Olyan válaszokat kérnék, ami segítene úgy, hogy együtt maradjunk!
2014. ápr. 30. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, most őszintén: Milyen választ vársz? Azt gondoltad, hogy ha ide kiírod a "jajj, nem tudok a párommal találkozni" kérdésedet, akkor majd jönnek a jobbnál jobb ötletek, ezáltal megoldható a gondod?
2014. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Azt gondoltam, hogy nem szakítós válaszok érkeznek, hanem olyanok írnak, akik esetleg voltak ilyen helyzetben, tudnak tippeket adni, hogy hogyan oldották meg! :)
2014. ápr. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!