Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnák neki segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák neki segíteni? Tapasztalatok a füvezésről való leszokás terén?

Figyelt kérdés
A barátom füvezik. Ő azt állítja, hogy nem függő én viszont ebben már erősen kételkedek. Ezen a héten 3-szor tépett be. Vannak neki kihagyások kb. 2 hét, hogy nem szív. Engem viszont agyon idegesít! Féltem és mostanság, hogy egyre sűrűbben tép be elkezdett hanyagolni.Keveset beszélünk és még kevesebbet találkozunk. Már elkezdtük kiszakítani abból a baráti körből, de ehhez idő kell. Heti két alkalommal kell mennie a drogambulanciára beszélgetni. Szeretne leszokni de nem megy neki. Próbálunk segíteni, próbáljuk támogatni de sajnos a haveri köre is nagyon sokat számít. Segítsetek nekem kérlek! Szerintem elég erős a kapcsolatunk ahhoz, hogy ezt kibírja és sikeresen átvészeljük de tanácstalan vagyok ez ügyben!

2014. okt. 12. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A fűre nem igazán lehet rászokni.

Egy sima nikotinfüggőség is erősebb ennél.

Ha annyira füvezni akar akkor az a baja hogy alapból nem érzi magát jól aminek sok oka lehet. Én is toltam heti 3-4 alkalommal régen, aztán még sincs semmi bajom.

2014. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg ő nem akarja igazán, nem fog menni. Hagyd ott.
2014. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fűre igen is rá lehet szokni, és rendszeres használata pszichés zavarokhoz vezet...
2014. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok drogos és füves.De a fű nem drog,sőt egészségesebb mint a drog,az alkohol.

De ha emiatt a kapcsolatotok bánja akkor beszélgess el vele,ha még akkor sem akkor el kell gondolkodnod a szakításon.

2014. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fűre nagyon is rá lehet szokni.

Szarjál rá, hagy játssza az "én vagyok a nagyfiú" szerepet.

Főleg h nagy valószínűséggel Petrezselymet szív.

2014. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így soha nem szokik le!

A kapcsolatotoknak annyi lesz így.

Ráismertem a volt kapcsolatomra,pontosan azt írtad le, a szakítás volt a végső megoldás részemről mert egyre idegesítőbb volt őt elviselni.

A hazudozásairól nem is beszélve.

2014. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne akard leszoktatni... Ha o nem akarja, akkor senki se tudja letenni helyette. Fuvezz te is. Baratom is napi szinten tolja, en is. Megvagyunk igy. Napi rutint iktassatok be. Ha meg annyira fu ellenes vagy, hagyd ott, mert a helyzet csak meg rosszabb lesz. 17/L
2014. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!