Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy már nem működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy már nem működik a barátommal? Nemtudom mi lenne a helyes! Többi lennt.

Figyelt kérdés
Volt egy barátom még régebben 5 évig jártunk ő mindig is teljesen oda volt értem figyelmes volt meg hasonlók. Aztán én bele szerettem egy másik fiúba akivel már 2 éve vagyok együtt.. Sose ad okot féltékenykedésre sose beszél lánnyal semmi amiért haragudnék rá. De vannak mostanába dolgok amiért inbojog a kapcsolatunk. Körülbelül 3 hetente egyszer szeretkezünk.. Idegesitenek az apró dolgai.. napközbe suliba vagyok és ő is amikor este együtt tudnánk lenni akkor ő már fáradt mert hogy 7kor kel... szóval körülbelül ennyiből áll a napunk.. hiába mondom neki h annyira magányos vagyok.. és hogy sosincs semmi mindig rám fogja hogy én huzom az időt stb... És mostanába beszélgetek a volt barátommal. SOHA NEM KEZDENÉM UJRA VELE de ő még most is annyira figyelmes stb.. és most megfordult a fejembe hogy lefekszek vele. BIZTOS VAGYOK BENNE HOGY MEGBÁNNÁM. viszont lehet helyre tenné az érzéseimet.. mert most nagyon kettős... mármint azt érzem néha h elegem van és nembirom a mostani barátommal unalmas ezek a mindennapok h na majd este együtt leszünk tökjó lesz kicsim.. aztán este meg jaj ne haragudj fáradt vagyok. amugy mindig mondja h szeret és érzem meg minden.. de én nembirom h mindig van valami amiért nemjön össze csak 2-3 hetente a szex... nem tudom mit tegyek??? nem hagyom el ő se birná ki mármint megakarja beszélni mindig... és énse birnám ki. viszont meg igy annyira idegbeteg vagyok feszült nembírok így élni.. !!!!
2014. okt. 22. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Á" variáció: Tarts szeretőt.. ez lehet a volt párod is.. Ha etikailag igazolod magadban, és együtt tudsz élni a tudattal, tedd..


"B" variáció: keresel egy harmadik pasit, aki az újdonság varázsával ismét elkápráztat, aztán majd 2-3 év múlva megint keresel, majd megint.. (ez a fáról-fára majom effektus, a legtöbb nő ezt teszi)


"C" variáció: rájössz, hogy a szeretet megmarad, a szerelem elmúlik. Ezért kell olyan pasit választanod majd, akivel ha elmúlik a szerelem, akkor is boldog legyél.. Az első párod a saját elmondásod alapján sokkalinkább ez a személy volt. Ha szeretted, (mégha nem is voltál szerelmes belé már), akkor vele kellett volna maradnod... Szóval a C variáció az az, hogy elkötelezed magad amellett, akit szeretsz.. legyen az az exed, a mostani, vagy egy jövőbeni ismeretlen...

2014. okt. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerős...

Én is anno elhagytam a szerelmemet, és egy nyugisabb srácot választottam. Ennek az lett a vége, hogy pár év után unalmassá vált. Nincs meg benne az a szenvedély, ami bennem. A volt párom volt a másik felem, de erre én is utólag jöttem rá természetesen. Én egyelőre azt tettem, hogy szeretőt tartok, ez az exem. De a régi érzések életre keltek, sokkal vibrálóbb az egész, megkapom a szenvedélyt amire vágyom. Lehet hogy együtt folytatjuk tovább az exemmel.

Te is erre a sorsra jutsz előbb utóbb, ez az érzés benned nem fog elmúlni, csak ha kielégíted a vágyaidat. Tehát vagy lefekszel mással, vagy keresel új párt magadnak.

2014. okt. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van nektek lelkiismeretetek? Ti örülnétek h ha a pasitok is szeretőt tartana?

Ha van annyi erőtök h megcsaljátok a másikat, akkor legyen annyi erőtök is, h kidobjátok.

2014. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én megcsalni semmiképp sem! viszont mostaánába gyakran kimondom azt h JÓ AKKOR LEGYEN VÉGE. és arra gondoltam hogy akkor abba az időszakba kiélem magam ... aztán rájövök hogy akarom folytatni.. vagy jobb ez így. nemtudom mit akarok.. igy semmiképp se vagyok boldog kiegyensulyozott....
2014. okt. 22. 11:55
 5/6 A kérdező kommentje:
meg még annyi, hogy amikor nagyon jól ment minden a mostani barátommal akkor nekem a volt btom sose jutott eszembe egyáltalán nemérdekelt.. de most h a barátom kicsit hanyagol meg állandoan feszült fáradt nem törödöm, közbe a volt barátom állandóan programozna velem stb... de hozzá meeg nem akarok vssza menni.. max egyszer valami hogy akkor végre vkivel normálisan lehessek nem 3 hetente egyszer!! :(
2014. okt. 22. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2015. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!