Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyre kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre kevesebb időt szán rám, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ő(20/L)

Én(23/F)

Első komoly kapcsolat mindekttőnknek.Fél éves.

Bár azt mondja szeret nagyon gyakran megesik az, hogy már jó ideje nem találkoztunk és mikor végre összejött és ott voltak a barátai akkor inkabb őket választotta, és ez egyre gyakrabban fordul elő. Eddig távkapcsolatba éltunk de már egy hónapja egy városba lakunk és szinte kevesebbet találkozunk mint azelőtt. Ha együtt vagyunk legtöbbször van valami ami miatt hamar el kell menjen így max 1-1 órákat szoktunk együtt tölteni. Hetente 1 - 2 óra az nekem nagyon kevésnek tűnik...

Van egy baráti társaság akikkel össze szokott járni, ez az elmúl évben a mi lakásunkba volt legtöbbször, heti 2-3 alkalommal s ő mindig itt volt ám a minap kijelentette, hogy mostmár, hogy itt vagyok én is kevesebbet fog ide járni, és tenyleg az elmult évhez képest (heti 2-3 alkalom) ebbe a hónapba volt itt 2x ebből egyszer jött azért, hogy meglátogasson...Nem tudom mások hogy vannak ezzel, nekem rosszul esett mikor ezt mondta. Azt mondja, hogy neki szabadság és tér kell s ne láncoljam magamhoz... Szerintem az egyáltalán nem magamhoz láncolás ha heti 1 - 2 órácskánál többet akarok vele tölteni és nem 2-3 SMS-t váltani jobb esetben ha ott, vagyunk hogy aközt kell válasszon, hogy elmegy a barátaival(akikkel szinte minden nap találkozik) és, hogy velem töltsön egy kis időt ő inkább a barátait válassza mondván "Nekem szükségem van a barátaimra".

Úgy érzem amit lehetett megtettem,amikor tehettem jártam hozzá 200KM távolságról, hogy együtt lehessünk, ajándekokat vettem neki, türelmes voltam, meghallgattam(bár nagyon nehezen nyillik meg előttem) ha kellek neki bármikor ott vagyok ha csak tehetem de ő nem kér belőle, mindent egymaga akar elintézni és nem enged közel magához(nem a sexről beszélek). Az bánt, hogy mindenkire van ideje de az alig alig jut eszébe, hogy velem is kellene foglalkozzon, ha csak teheti valami mással üti el az idejét és nem látom azt, hogy fontos neki annyira ez a kapcsolat, hogy ő is áldozatokat hozzon érte.


Kicsit hosszura sikeredett a történet, várom a véleményeteket.



#barátnő #nincs ideje rám
2014. okt. 22. 06:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez tldr; nekem mostanra viszont elég egyszerű a dolog, leültök és hosszasan elbeszélgettek egymásról. Ti vagytok benne, nem én. Csak ti tudjátok megoldani.
2014. okt. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki igazan szerelmes,akkor a szerelmevel akar lenni-amikor csak lehet-nem keres kibuvokat.Ez a lany nem szeret teged.
2014. okt. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És meg egy dolog, azt mondja nem biztos magába(emiatt szüleimmel se akar találkozni még, csak azután ha megbizonyosodott arról, hogy műkodni fog ez hosszu távon is). Azon gondolkozom, hogy választás elé állitom, fél év után ideje lenne tudnia mit akar. Ha akarja ezt a kapcsolatot akkor kapcsoljon egy kicsit ő is rá, vagy ha nem akkor mondja meg s ne raboljuk egymás idejét.
2014. okt. 22. 07:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen,tedd azt.Jobb amig nem kötödtök egymashoz annyira.
2014. okt. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég hasonló esetem volt egy csajjal. Kiderült később, hogy azért töltött kevés időt velem, mert aztán pasizott, és végül meg is csalt... Nem mondom hogy nálatok ez lenne a helyzet, de ha valaki szereti a másikat, akkor minél több időt vele akar tölteni. Ha annyira nem fontos neki a másik, akkor megelégszik heti egy-két órával is...
2014. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sok jo baratja van, ezek kozul sok fiu is es azt latom hogy legtobbel jobban elszorakozik mint velem, egyesekkel kulonosen jol...
2014. okt. 22. 08:54
 7/12 anonim ***** válasza:

úgy beszélsz a barátnődről, mint valami szolgáltatásról.

ezt a "ne raboljuk egymás idejét"-szöveget sose értettem. bárhogy is érez a másik, az én időmet nem rabolja, amíg nekem jó mellette, amíg feldob a társasága.

előre pedig nem lehet meggyőződni róla, hogy mi lesz és meddig lesz. sok a válás, sok a szakítás, nem lehet biztosra menni. vagyis csak ürügyet keres, nem érdeklik a szüleid.

2014. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet hogy kicsit mar ugy tekintek ra mint egy szolgaltatasra, mivel eleg sokat fektettem ebbe a kapcsolatba s mindig azt kaptam vissza, hogy en nem vagyok fontos neki annyira hogy neha a kenyelmet vagy a baratait felre tegye miattam, csak akkor hajlando velem huzamosabb idot tolteni ha latja hogy megbantott....


"Ne raboljuk egymas idejet" = ha tudja hogy neki nem ez kell akkor mondja meg s ne kinozzuk egymast. Menjen mindenki a sajat dolgara.

2014. okt. 22. 09:17
 9/12 A kérdező kommentje:
Valoszinu most csak indulatbol beszelek igy, de szerintem se normalis az, hogy nem szakit ram idot es ha nem keresem akkor o se nagyon, sot hangoztatja hogy hagyjak neki teret(heti 1-2 ora mellett hagyjak neki teret?) mikor alig vagyunk egyutt.
2014. okt. 22. 09:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok.

Szerintem az egyetlen megoldás, ha hanyagolod. Akkor láthatod, hogy tesz-e még valamit érted. Ha tényleg úgy érzed, hogy te fektettél többet a kapcsolatba, akkor az nem célravezető, ha még erősebben, még türelmesebben próbálnod. És állandóan kibukni sem, mikor látod, hogy az erőfeszítésed hatástalan.

Szereted amúgy?

2014. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!