Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mit vártok a nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit vártok a nőtől az összeköltözés után?

Figyelt kérdés

Bármivel kapcsolatban írhattok ezenbelül.

Mit vártok a konyhában, illetve a további területeken... Mivel lepjen meg titeket, minek örülnétek, stb.



22-25 év körüliek válasza érdekel elsősorban, de bárki írhat!


2014. okt. 13. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hetente max egyszer-kétszer csaljon csak meg, többször ne...
2014. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Naaa, kedves első, nem szép emlékeid lehetnek, vagy nem is tudom mire véljem ezt a hozzászólást. :/


Vágyakat, vagy amiket átéltetek, olyanokat meséljetek!

2014. okt. 13. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:

1.)

Szex, és ha nem akar, akkor a kezével elégítsen ki, de a valamit már csináljon e téren, nem azért vagyok vele, hogy közösen fizessük a rezsit.


2.)

Ne legyen rendetlen, és beszéljük meg, kinek mi legyen a feladata. Mondjuk ő mosogasson, főzzön, én meg mosok, felmosok, felporszívózok.


3.)

Ne legyen idegbeteg. Ha valami gondja van, akkor úgy forduljon hozzám, mit aki meg tudja oldani a szerelmével a problémát, és ne ordítson velem a semmiért.


4.)

Ne csaljon meg, de természetese ha én megcsalnám őt, akkor nem várnám el, hogy tűrje.


5.)

Ne kényszerítse rám az ő véleményét, stílusát, filmjeit, legyen azért nekem is életem, véleményem.


6.)

Ha itt vagyok neki, akkor ne járjon el bulizni, és ne töltsön napokat a barátnőivel, de természetesen ezt ugyanígy elvárhatja tőlem.



Ennyi. Aki ezeket betartja, az egy álomnő.

2014. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi extrát.

1. Nyugalom.

2. Teli has.

3. Jó szex.


:)


Kicsit bővebben:

1. Ne csesztess minden hülyeség miatt (pl. hol hagytam a zoknit). A férfiak jellemzően rendszerben (nagyban) gondolkodnak, a nők részletekben (kicsi dolgokban). Ezt ne felejtsd, én sem felejtem.

2. A mai modern világban nem a nő dolga, hogy tisztaság, vacsora, stb. legyen. De az ő felelőssége. Mit is jelent ez? Ha ugyanannyit dolgozunk, ugyanannyit kell otthon is vállalnunk. De Te kell, hogy szólj, hogy helló, takarítsunk - én sokkal később veszem észre a porcicát... (ld. 1. pont). Ha túlóráznod kell, szívesen várlak gyertyafényes vacsorával (amit én főztem), de ha otthon vagy, elvárom, hogy legyen mit vinnem munkába.

3. A jó szex szükséges, de nem elégséges alapfeltétele a kölcsönös kipihentség és egymásra hangoltság. Hagyj aludni este, és ne várd, hogy kitaláljam, mikor vágysz rá. És igen, nem csak a Te privilégiumod a "fáradt vagyok, ma csak tévézzünk". Úgyamúgy heti 2 minőségi alkalom azért kell. :)


Amúgy minden jó szándék és megbeszélés kérdése.

2014. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sok szex! és változatos :D egy saját lakásban többet lehet perverzkedni :D


a másik amit várok h nézzen ki otthon is szexin. persze tréningruciban és szexi és kívánom, de ha otthonra is felvesz néha vmi feszülősebb ruhát, vagy leggingset, esetleg csak szimplán munka után mikor hazajön magán felejti, az előny :D


főzzön néha. én is tudok főzni szóval nem várom el hogy éjjel nappal főzzön rám de ha finom vacsora vár az nagyon bejön.


mivel lepjen meg... hm mondjuk vmi szexi fehérneműben, meg tűsarkúban várjon mikor hazaérek...


25/F

2014. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Az utolsó pontod akkor azt jelenti, hogy egyáltalán ne legyen ritkán sem külön program?

Az én párom kifejezetten vallja, hogy néha belefér 1-1 alkalom külön, de én a gondolattól is rosszul vagyok. Nekem pont elég ha vele lehetek, és nem vágyok havonta egy alkalomra sem, amikor barátnőkkel lógok.



Azon én is agyaltam, hogy szexi fehérneművel várom, illetve szexi magassarkú cipőben, csak kíváncsi voltam hogy a válaszoló férfiak is említik-e! De úgy látom akkor nem trafáltam ezzel az ötlettel annyira mellé! :P

2014. okt. 13. 16:24
 7/10 A kérdező kommentje:
A jó kaja természetesen garantált, rengeteg receptet nézegetek, és a legjobbakat akarom elkészíteni! :)
2014. okt. 13. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, sztem jó úton haladsz :D örülhet a párod hogy ilyen figyelmes vagy.


a külön program sztem nagyon fontos, most még talán nem érzed, de hidd el majd fokozottan lesz időd egy ksi barátnős estékre mint ahogy a páordnak is egy haveros sörözős berúgós estére. ez teljesen ok sztem. az a lényeg, h több időt fordítsatok egymásra, és húzzátok meg a barátokkal lógás határát. pl. nekem heti 1 alkalom a haverokkal bőven elég, sok haverom ezt furcsállja is. csak nekem a barátnőm túl jó az ágyban :D

persze a külön program lehet futás, konditerem, akármilyen hobbi is. ezeket csinálhatjátok együtt is de néha van egy kis igény az egyedüllétre, sztem mindenkinek.

2014. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Remélem az én párom is így gondolja hogy jó vagyok az ágyban!

Eddig nem volt panasz :) szeret mindent a drága

2014. okt. 13. 16:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Ezért nem költözöm össze senkivel!


25F

2014. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!