Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, és én is neki, sőt ez szerintem több már mint szimpla tetszés mert nagyon sokszor elég komoly témákról is beszélgetünk (későbbiekben gyerek, összeköltözés stb..) Sajnos 60km-re lakunk egymástól, így hetente maximum egyszer tudunk találkozni. Ő már régóta dolgozik (idősebb is nálam 4 évvel), én még csak nem rég végeztem az iskolával és jelenleg itthon segítek a szüleimnek. Két dolog zavar nagyon, az egyik hogy még nem tudja pontosan mit is érez irántam, azt mondja hogy nagyon vonzódik hozzám, és nem egyszer csókolóztunk is már, most lett vége egy komoly kapcsolatának és nem tudja elképzelni hogy ilyen hamar beleszeressen valakibe, viszont sokszor mondja hogy egész nap én járok a fejében. A másik ami zavar, hogy ha azt mondaná tényleg szerelmes belém és költözzünk össze hogyan tudnánk ezt megoldani? Mert ugye valószínűleg itt a környéken keresnék munkát, nem pedig 60km-el messzebb, ha pedig összeköltöznénk akkor már nem szeretnék 60km-t vonatozni a munkahelyemre, viszont félek hogy sokáig nem találnék munkát ott ahol ő lakik.

Előre is köszönöm a tanácsaitokat!:)



2014. okt. 20. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

én X helyen lakok Y helyen dolgozok

X -> Y = 1.5 óra


Barátnőm Z helyen lakik

Y -> Z = 1.5 óra


X-Z között 60-70 km távolság van...mégis megtudjuk oldani...ő Y helyen jár suliba én meg ott dolgozok...


szóval ha nagyon akarjátok akkor megtudjátok oldani ezt a dolgot is...csak akarás kérdése...


21F

2014. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 manó1235 ***** válasza:
Az érthető hogy egy komoly kapcsolat után idő kell neki hogy ismét nyitni tudjon valaki felé, de ha túl sokáig csinálja ezt hogy ő nem is tudja mit akar akkor nem hiszem hogy komolyan vesz. Sztem az össze költözéssel még nagyon ráértek előbb azt oldjátok meg hogy sűrűbben találkozzatok.
2014. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!