Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert dicser mas noket? Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dicser mas noket? Jogos volt a kiborulasom?

Figyelt kérdés
Nemreg jottunk ossze. De allandoan mas nokrol beszel. Dicseri oket milyenek, mennyit dolgoznak stb... tegnap keson vegeztem, este 8korul mentem at. O tvt nezett. Hulla faradt voltam. Meselt a napjarol majd megint kezdte. En erre ideges lettem majd mondtam neki hogy masrol nem is tud beszelni csak mas nokrol es engem sose kerzed meg milyen napom volt. Otthagytam es azota sem beszeltunk.
2014. okt. 22. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem is beszélnék vele többet
2014. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogos.
2014. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. Téged dicsérjen ne más nőket.
2014. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!