Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtatok már a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtatok már a párotoknak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hazudtatok-e már a párotoknak valami kisebb dologban? Pl. hogy van valamitek ami közbe nincs is, vagy voltatok valahol pedig mégse...? Kiderült h füllentetteket? Össze vesztetek a pároddal? Hogy magyaráztátok ki? Konkrétan mit hazudtatok? Köszi a válaszokat. :)
2010. máj. 8. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés... én még sosem hazudtam egyik csajnak sem. Nyilván ha még nem vagytok annyira közel egymáshoz, akkor megengedhető hogy lódíts egy kicsit olyan dologban amihez csak neked van közöd, és ami később 100% hogy nem derül ki.
2010. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak 1-2szer fordult elő nálam, hogy füllenteni kellett az exemnek. PL

-dehogy szép az a lány

-nem ittam

-dehogy nézném inkább a meccset

-finom süti volt


De olyat még nem amire rákérdeztél, valamiért nem is gondolkodtam el azon, hogy kellene egy olyan hazugság. Ha nem tetszek neki úgy, ahogy vagyok vagy amit tettem/teszek akkor nem ő az ideális. (ezt értem az olyan dolgokra amim nincs vagy voltam-e valahol)

Amúgy nehéz még kicsit is füllenteni, ha közbe a szemebe néz, sőt úgy még sose ment :D

2010. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!