Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem éritek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem éritek a párotokat mennyi idő után kezdtek el idegeskedni?

Figyelt kérdés

Percek? Órák? Napok?

Nekem már akkor görcsbe rándul a gyomrom ha jó párszor kicsörög a teló és nem veszi föl. :S


2014. okt. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hol van, és mit csinál...


Ha dolgozik, akár a munkahelyén, vagy otthon, akkor tudom, hogy nem mindig hallja meg, nem aggódok....


De ha tudom, hogy hobbijából adódóan kitekert a kerékpárjával a világ végére, és már kezd sötétedni, de nem tudom elérni, akkor már aggódok...

2014. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
Mivel beteg, néhány óra. De persze szitufüggő.
2014. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit csinál (terv szerint).

De egyikünk sem nőtt össze a telefonjával, szóval csak akkor aggódnék, ha este sem kerülne elő... Már ha nincs megbeszélve valami - haverokkal, családhoz, túlóra stb. Ha meg van beszélve valami, akkor legkésőbb reggel:)

2014. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugi, ha éhes, haza jön
2014. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol van és mit csinál. Ha dolgozik, akkor szinte rögtön, mert veszélyes munkát végez. De ha mondjuk elment a haverokkal sörözni, akkor nem aggódom, majd hazaér legkésőbb reggelre :D
2014. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!