Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok, de...

16 hetes terhes vagyok, de nem novekszik a poci. Ez problemara utalhat?

Figyelt kérdés

Eddig mindenki azt mondta hogy elso terhessegnel elhuzodik a pocak novese es a mozgaserzekeles. De kezdek aggodni, semmi jele nincs hogy novekedne a baba. Ugye ez mem jelenthet problemat? Keddre van idopontom az orvoshoz es csinalnak ultrahangot is. De nehez kivarni, nem tudom ez normalis e.. 14.het kornyeken kezdtek elmulni a rosszulleteim, nehany szagra azota is erzekeny vagyok, ritkan de meg elofordul hogy hanyingerem van, teherbeesesem korul letettem a cigarettat mert attol is hanyingerem volt eskezdtem rosszul lenni a szagatol azota is ugyanezt erzem. Enni tudok, de egyaltalan nem eszem sokat ahhoz lepest hogy en is arra szamitottam hogy falasi rohamaim lesznek (elso ket es fel honap utan par mapig volt is de ennyi)


Valaki tud egyenlore valami biztatot mondani nekem amitol megnyugodhatnek?


2014. aug. 24. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem első terhességemnél olyan 25 hetes körül kezdett el látszódni
2014. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertem. Es nem volt utana se semmi problema a babaval?
2014. aug. 24. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám most 19+5 napos és talán most kezdett el nőni a pocakom d eezt már azért nem tévesztik össze azzal hogy bekajáltam :) :D Mocogást 14 hét óta érzem.:) Nyugi nem mindenkinek egyformán van én nem is szeretnék olyan nagyon nagy pocakot csak szép takarosat persze még ki tudja eddig +1 kg van fent :) Ahhoz képest nem sok hogy előtte 2 hónappal letettem a a cigit és ugyanúgy eszem mindent nem figyelek a kalóriákra :) és lekpogom hálégnek egyszer sem hánytam. :)
2014. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell aggódnod:)

Nekem olyan 20.héten kezdett e látszódni a pocakom,de még akkor is el tudtam volna 1-1 ruhadarabbal rejteni:)

Most 24 hetesen mondhatom el hogy már bárkinek észrevehető és egyértelmű, hogy babás vagyok:)16 hetesen szinte nem is volt a pocim:)

2014. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,

már éreztem 18 hetesen, hogy megmozdult, de pocakom még semmi sem volt. Kb 24 hetesen volt akkora, mint egy kiadós ebéd utáni... :)

Végig kicsi pocakom volt, többen riogattak, hogy ez nem normális, meg rengetegszer megkaptam, hogy "Ez nem gyerek lesz, hanem macska, ilyen pici hasból"...

Aztán a kiírt időben megszületett a makkegészséges lányom, 3100 grammal és 56 cm-vel... :D

Szóval minden volt, csak kicsi nem.

Különben is, gondolj bele, mekkora most a babácskád, mitől is lenne még pocakod???

Az, ha valakinek hatalmasra nő a hasa, nem jelenti azt, hogy a babája is hatalmas.

Szóval nyugi, biztosan gyönyörű kismami vagy,; és majd pocakod is lesz hamarosan!

A legjobbakat neked!!

2014. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem , nem volt semmi problèma mentes terhességem volt sőt 14 hetesen mentem u.h-ra es ott mondtak a meretek alapjan 16 nem 14. Ne aggódj van akinek meg kesőbb latszik.
2014. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a 20. hét előtt semmi nem látszott...látványosan a 28. héttől...

31 hkm

2014. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! koszi szepen hogy megnyugtattatok, azert ilyedtem meg hirtelen mert mar mindenki kezdte mondani hogy mar annyi idos vagy megse latszik az eg vilago semmi. de igy mar egy fokkal jobb, koszonom a valaszokat :)
2014. aug. 26. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!