Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha ti együtt vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha ti együtt vagytok valakivel, akit szerettek és hiányzik nektek, akkor azt naponta keresitek, sokat gondoltok rá?

Figyelt kérdés

Pár hónapja együtt vagyok egy fiúval, kezdetben mindig keresett, volt, hogy egy nap többször is, még akkor is, ha sok dolga volt. Mióta járunk azóta viszont egyre inkább elmaradozik ez. Hétvégente tudunk csak találkozni, nincs sok ideje hét közben, de arra eddig mindig talált időt, hogy beszélgessünk legalább egy fél órát. Az utóbbi időben azonban van olyan, hogy egy nap nem is beszélünk, és úgy érzem, ha én nem keresném, akkor továbbra se beszélnénk. Ez azért furcsa nekem, mert mindig mondja, hogy szeret, meg hiányzom neki, de én ezt egyre kevésbé hiszem el. Elvégre ha szeretek valakit, akkor az a minimum, hogy naponta beszélek vele, legalább csak annyit, hogy mi újság vele, mert tényleg érdekel. Most persze kérdezhetnétek joggal, hogy miért várom el, hogy mindig csak ő írjon, de ez egyáltalán nem így van, én is sokszor keresem.

Ez a dolog kicsit elbizonytalanít, elvileg minden rendben van a kapcsolatunkkal, ha együtt vagyunk, akkor jó, csak ez zavar engem egyre jobban. :/ Szerintetek szeret még, vagy miért csinálja ezt? Ti mindig keresitek azt a lányt akit szerettek? 21/L



2014. okt. 22. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted nem lenne jogos, ha megkérdeznéd tőle, miért lankadt irántad a mindennapos érdeklődése? Semmi rossz nem lenne ebben, hidd el. Legalább válaszolna. Ha szeret ugyanúgy, észreveszi magát.

Őt kérdezd, az a tuti.

L23

2014. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos pont így viselkedtem a barátnőmmel csak azzal a különbséggel, hogy mi szinte együtt éltünk, hol nálam hol nála. Egész héten a nap 24 órájában. Nekem semmire sem maradt időm és amikor végre egyedül maradtam akkor kevesebbet kerestem. Nem azért, mert nem szerettem hanem azért, mert hálás voltam, hogy 1 hónap után van egy "szabadnapom". Engem kicsit aggaszt az, hogy a nagy telefon beszélgetések kimaradnak néhány hónap után. Én szerintem a srác túlságosan is kényelmesen érzi magát a kapcsolatban ami nem baj, de ez neked is jár. Próbáld megbeszélni vele, de ne úgy érd el, hogy hívjon, hogy kényszeríted valamilyen ultimátummal. Mondjuk várd meg míg ő hív akármilyen nehéz is legyen, biztosan eszébe fog jutni és amikor beszéltek meséld el, hogy milyen jó napod volt, látszon rajtad, hogy örülsz, hogy hívott, de az is, hogy te sem egész nap azon görcsölsz, hogy mi van vele.
2014. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!