Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti, h viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti, h viszonyultok a csajotok pasibarataihoz?

Figyelt kérdés

Az enyem egyfolytaban feltekenykedik, folyton kerdezgeti,h mit csinaltam veluk. Kozbe meg csak nem is vagyunk "olelgetos" baratok. Szoval csak ugy a semmiert nem essek a nyakukba.

Az egyikuket ovis korom ota ismerem de a tobbieket is kb 10 eve.

Ti is szoktatok feltekenykedni? Neki is vannak csajbaratai de engem ez nem erdekel.

18/L



2014. okt. 22. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sokat féltékenykedtem előző bnőmre, mert sok pasi haverja, barátja volt sokat lógott velük, eleinte nem is, de később sokat veszekedtünk e miatt, majd kiderült nem is ok nélkül... sok pasi barátja szeretett volna vele lenni... de miután szakítottunk rájöttem, h mindenkinek kijár a magán szféra, és ha TÉNYLEG nincs semmi és ok sincs rá... akkor abban nincs semmi féltékenykedni való... persze egy tapasztalatlan éretlen srác sokat féltékenykedik...

23/F

2014. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem szoktam. okot se adott még rá,pedig a táncpartnere a volt barátja, de én megbízom benne.
2014. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Világéletemben szinte csak fiú barátaim voltak, jelenleg van 2 barátnőm, és itt a lányokkal való haverkodás ki is merül. Legjobb barátom is egy srác, akivel pólyás korunk óta ismerjük egymást, mindent megbeszélek vele, mégsem az a nyakon csüngős nyálas kapcsolat van köztünk. Barátom tisztában van ezzel, de a egyáltalán nem zavarja. Egy kapcsolat alapja a bizalom, és ő bízik is bennem.
2014. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
Világéletemben jobban kijöttem a srácokkal. Szerencsére ezzel egyik pasimnak sem volt gondja. De ne is legyen, mert bizalom nélkül kb semmit nem ér az egész.
2014. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!