Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti hogy reagalnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy reagalnatok erre a rovid helyzetre?

Figyelt kérdés
Talalkoztok a volt pasitokal 3 ev utan.Valtotok nehany szot. Mikor a lany rakerdez: na es van valakid? A Fiu csak annyit mondana: rendes kapcsolatom nincs mert meg 3 ev utan se tudlak elfelejteni...Most ilyenkor mi van?gyengenek neznetek a sracot?

2014. okt. 23. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ha az én exemről lenne szó, akkor meglepődnék, mert nem az a fajta ember, aki 3 évig egyedül lenne.
2014. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En sem azt irtam hogy egyedul vagyok. Csupan mas lany irant nemtudok erzni.
2014. okt. 23. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez rohadt szánalmasan és elkeseredetten hangzik. Nem mindig kell kimondani az igazságot.
2014. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálnám és bűntudatom lenne, mert miattam szenved.
2014. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat igen mondasz valamit.Nehez eldonteni hogy mikor erdemes oszintenek lenni.
2014. okt. 23. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nézném "gyengének", de nagyon rossz érzés lenne ezt hallani.


Szakítás után mind a két volt barátomnak azt kívántam, hogy legyenek majd még boldogabbak valaki mással, mint amilyenek velem voltak.


Elfelejteni nem fogja soha az ember, akit szeretett, és nem is kéne erre törekedni szerintem. De három év azért hosszú idő, és jó esetben elég ahhoz, hogy az ember feldolgozzon egy szakítást, - akármennyire is megviselte érzelmileg, - le tudja zárni azt a fejezetet az életében, és tovább tudjon lépni.

2014. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jázi :) ***** válasza:
Meglepne de szerintem örülnék is neki. De attól függ minden,h én éreznék e még valamit.
2014. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én exem is mindig ezt mondja,ha találkozunk.Tovább kellene már lépni!
2014. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat akkor bekell lattni,hogy a hiba bennem van.Nemszabad ennyire szeretni valakit.
2014. okt. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!