Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, találkozzunk utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Szakítottunk, találkozzunk utána?

Figyelt kérdés
Vége lett a kapcsolatunknak két hete( én szakítottam),ő találkozni akar,de még nekem is hiányzik egy kicsit.Együtt éltünk,nehéz így elszakadni.De szerintetek találkozzak vele?( Hetente többször)
2010. jan. 25. 03:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik, akkor mindenképpen!
2010. jan. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most kérdés az, hogy miért hiányzik.Mert ha még szeretitek egymást,akkor inkább kezdjétek újra, és ha akkor sem össze akkor legyen vége.De ha csak a megszokás miatt hiányzik,akkor inkább várjatok még,mert így sose fogjátok elengedni egymást, főleg, ha az egyik fél még szereti a másikat.Lehet jó ötlet ha taliztok,de inkább várjatok még vele,mert ha ő szerelmes,akkor ő így sose fog kibolondúlni belőled.
2010. jan. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem NE találkozz vele! Az idő múltával csak a szépre emlékszik az ember, és szavaidból ítélve nem lenne nehéz dolga, hogy visszakönyörögje magát, a megváltozik stb. szöveggel. Valószínűleg megvolt a oka a szakításnak, hogy miért nem működött a kapcsolat, ez a jövőben is nagy valószínűséggel fenn állna, és ugyanahhoz az eredményhez vezetne. Ha a kapcsolatban nem tudtátok megoldani a problémát, akkor, hidd el, felesleges újrakezdeni. Felmelegítve csak a káposzta jó.
2010. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felmelegítve a káposzta sem:D Szerintem ne találkozzatok. Nekem volt egy több éves kapcsolatom, szakítás után pár hónappal találkoztam vele, mert miért ne. Jól éreztük magunkat, nosztalgia ezerrel de nagyon sokat ittunk, nála aludtam de természetesen nem történt semmi. Éjszaka felébredtem és szorosan átölelve aludt, szinte sugárzott belőle mennyire szeret. Szörnyen éreztem magam, amiért én már nem tudtam ezt viszonozni. Azóta nem beszéltünk
2010. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Meglehetősen myomós oka volt,hogy szakítottam vele.Ha találkozunk,akkor csak neki okoznék szenvedést,és én sem tudnék továbblépni.

Köszönöm mégegyszer a válaszokat;)

2010. jan. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!