Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amit lehetett, elszúrtam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit lehetett, elszúrtam. Mit csináljak, hogy adjon egy újabb esélyt? Hogy adjam a tudtára, hogy a bénázásaim ellenére én szeretem?

Figyelt kérdés

Még 4 éve, 13 évesen, 8.-osként kezdtem érezni az érzéseimet eziránt a fiú iránt. De akkor csak nagyon jóban voltunk és minden lány odáig volt érte, szóval nem éltem bele magam, hogy bármit akarna pont tőlem, aki átlagos és nem is szép. Tévedtem és utólag visszagondolva nagyon vak voltam, a flörtöléseit és kedveskedéseit poénnak vettem, amikor elhívott valahová, azt hittem, a többiekkel együtt hív és másokat is elhívtam és még sorolhatnám.

Aztán feladta és a gimi első 2 évében annyira nem voltunk jóban, levegőnek nézett. Közben volt egy nagy vitánk is, szóval idővel már utáltuk is egymást.

Ezután újra "egymásra találtunk", de a lány, akit a legjobb barátnőmnek hittem, féltékenységből azt állította, hogy a srác lefeküdt vele. Én pedig a fiú régebbi dolgaiból kiindulva hittem neki és szegény srácot lehordtam mindennek, elmondtam, hogy jobb volt, mikor utált, vagy levegőnek nézett, mert azt képtelen lennék elviselni, ha szeretne, meg hogy mégis hogy tudna bárkit szeretni, amikor őt se szereti senki. Szóval elborult az agyam kicsit...

Ezeket leszámítva még rengeteg mindent elrontottam, de tényleg.


Viszont akarok tőle egy utolsó esélyt, hogy bebizonyítsam, nekem ő nem csak egy múló hóbort.

De mégis hogyan? (most is osztálytársak vagyunk még, ez az utolsó évünk)


2014. okt. 23. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a pasit, mert ha ennek a pasinak valóban kellettél volna, akkor az összes bénázásod mellett is ott toporogna az ajtódban addig, mig nem lennél az övé. El nem engedne, bármit is csetlenél-botlanál és mindig támaszod lett volna-ha szeretett volna.
2014. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Viszont én megértem... Elég sz.r lehetett Neki, mikor kórházba került egy baleset miatt és én annyira nem vettem a lapot, hogy még csak nem is írtam Neki...

Nem szeretném itt részletezni, max. privátba, de néha akaratomon kívül is nagyon genya voltam Vele.

2014. okt. 23. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendben, irj:)
2014. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!