Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha félek a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Heteró vagyok de mégis... félek az erősebbik nemtől. De csak azért mert fizikálisan erősebbek(küzdő sportra járok 10 éves korom óta, védtem már meg magam erőszakos pasastól) hanem mert, a többség lenézi a nőket, egy férfi és nő közti beszélgetés/vita nem indul egy szintről. Félek egy férfi ellen beszélni munkahelyen, mivel félek,hogy amiatt mert nő vagyok leintenek. Félek szóba elegyedni velük ha odajönnek hozzám, mivel jó eséllyel csak szexre kellek, és pár perc tánc,beszélgetés után már el is kezdenek "úgy" nyomulni. Ha átölel egy férfi azt érzem,hogy birtokolni akar, és ez nem tetszik. Tudom, hogy ez nem normális de így érzek. Mit tehetnék ez ellen?

Ja és nem volt semmiféle pedomaci apa, nagyapa vagy bármi más gyermekkori traumám.



2014. okt. 23. 23:25
 1/10 Tibohr ***** válasza:
Pszichológus, jobb ötletem nincsen
2014. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem valóban nem indulna egy szintről, mert a vita sem indulna el.
2014. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress csajt =D vagy én kellek neked =p
2014. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az baj h nem bízol saját magadban..a női nemben sem..ami szintén nőként eléggé elszomorító ! :( Nézz körül mennyi gyökér férfi van körölöttünk és utána mondd h erősebbek :)
2014. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a megoldás az, hogy szembenézel a félelmeiddel, és szerzel magadnak valakit. Utána rá fogsz jönni, hogy nem kell félned, és el fog múlni teljesen.
2014. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell félni szivi.

Ha sok ilyen gondolatod van meg kitepem a csinos kis agyad es megeszem hagymaval.

2014. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg a nőktől félek. Javaslom, hogy költözzünk a Föld két átellenes pontjára, és akkor nem lesz gond köztünk.
2014. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem nagyon komoly önértékelési gondjaid vannak, és a világszemléleted sincs a helyén. vannak barátaid? normális, magabiztos, inteligens, erős nők? többet kéne ilyen körökben mozognod, beszélgetni velük erről. egy jó barát többet ér minden pszichológusnál :)
2014. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az baj h nem bízol saját magadban..a női nemben sem.."


Ott a pont. És a férfiakat büntetnéd ezért.


"Nézz körül mennyi gyökér férfi van körölöttünk és utána mondd h erősebbek :)"


Ezt viszont inkább ne írtad volna. Ha én gyökerezném le a nőket (és ettől akarnám jobban érezni magam) felháborodnátok. Akkor ti se csináljátok. Ne legyetek nősoviniszták.

Meg eleve elb.szott módszer amit javasolsz. Így is tele van előítéletekkel, még telebeszéled a fejét. Hát kösz, a rendes férfiak nevében is.

2014. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem: elsőnek csak barátkozz!

De normális férfiakkal.

2014. okt. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!