Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy buta vagyok-e? Hogy egy okos pasi nem fog-e annak tartani?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, tavaly diplomáztam (tudom, tudom semmit nem számít). Az a problémám, hogy nem szeretem a buta srácokat, tehát már az is irritál, ha nem tudnak helyesen írni (a diszgráfia más természetesen) vagy oda nem illő szavakat használnak esetleg alap dolgokat nem tudnak.

Ellenben nem tudom, hogy én mennyire számítok értelmesnek. Senkitől nem kaptam még meg, hogy buta vagyok, sőt...De nyilván nem mondanák meg az igazat. (ó egyszer egy részeg srác azt mondta, hogy milyen szép vagyok csak kár, hogy buta...De mindezt úgy, hogy 2 percet sem beszélt velem, úgyhogy nem vettem komolyan)


Az érzelmi intelligenciámmal tudom, hogy nincsenek gondok, de nem tudom, hogy egy okos pasi mi alapján kategorizálja be a nőket, mi alapján dönti el, hogy buta vagy sem...

Egy értelmes sráccal fogok most találkozni nemsokára és ő mondta, hogy az a baja a lányokkal, hogy aki tetszik neki az buta, akivel meg jól kijön az nem tetszik. Én tetszek neki és ha nem lesz semmi a dologból az nyilván azért van mert butának tart, ami nem kicsit esne rosszul.


Mi alapján lehet valakiről eldönteni, hogy buta-e?


2014. okt. 24. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen magasan van a léc!
2014. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nincsen magasan. Inkább maradok egyedül, mint egy oktondi sráccal, mert azt nem bírom elviselni.
2014. okt. 24. 12:26
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen gondolkodású lányokról el lehet mondani, hogy buták, nem tanulmányi eredményileg, hanem a gondolkodásmenetedről!
2014. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Amikor saját maga sem tudja eldönteni, h van e esze vagy nincs az már elég nagy baj!
2014. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

[link]


Kételkedem, tehát buta vagyok...

2014. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok..

Na de várj.. szóval a fiú is ugyan olyan mint Te?

Nem szeretik a butákat? Egók harca..

2014. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj úgy is buta leszel, de előtte még kiélvezi a szimpátiát.
2014. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, látom nem ebben a kategóriában kellett volna feltennem a kérdést. De az is lehet, hogy csak ostoba emberek válaszoltak, akiknek fáj az élet.


Nem hinném, hogy rossz ember vagyok azért, mert nem akarok olyan emberrel lenni, akivel nem vagyok egy hullámhosszon.

2014. okt. 24. 12:31
 9/20 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki kedves utolsó. Okos srác, és mint olyan elfogja mondani, ha nem hiszi, hogy lehet ebből bármi, nem pedig megdönt és otthagy... A korrekt emberek ezt csinálják. Példát vehetnél.
2014. okt. 24. 12:33
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem is magamból indulok ki és nem is fáj az élet. Ezt honnan veszed? Persze az agyad:) Kérdezted honnan tudod, hogy buta vagy és én válaszoltam. Probléma?
2014. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!