Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondol mindenki a külsőre ha valakire azt mondom hogy tetszik?

Figyelt kérdés
A személyiség, belső tulajdonságok, természet, jellemvonás már nem is tetszhetnek a mai világban?!
2014. okt. 24. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert elkorcsosult fos világban élünk, ahol az emberek agyát átmosta a média. A photoshopolt szépfiúk és lányok lettek az ideálok.

A többség úgy próbál öltözködni, mintha most jött volna valamelyik címlapról. Az nem számít, hogy rajta hogy áll, de követi amit a média diktál.

és tucat számra gyártjuk a drodikot, akik ugyan úgy néznek ki, már nem csak a nők, a férfiak is kezdenek túlságosan műk lenni

2014. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság az a trendi. Ezt kell elfogadni. a világ változik. Már pár emberen kívül senkit se érdekelnek a belső értékek. Ilyen egy elb#szott világban élünk.
2014. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, a tetszés szó alapvetően látható dolgokra utal. esetleg mondd, hogy kedveled, bár az is félreérthető.
2014. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# 3: A tetszés szó miért utalna látható dologra? Egy zene sem azért tetszik, mert látom a hangjegyeket röpködni a levegőbe... :)
2014. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akár ki akár mit mond először mindenki a külsőt látja meg, és utána a belsőt! Mind a kettő fontos!
2014. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4.: Igaz, jogos. De azért mégis úgy látom, hogy ha azt mondjuk akármire, hogy tetszik és nem fejtjük ki, hogy miért, akkor az elsősorban az érzékszervekkel rögtön felfogható tulajdonságaira vonatkozik, nem pedig olyasmire, amit alaposabb vizsgálat, vagy emberek esetében hosszabb ismeretség után lehet megállapítani. Ha azt mondjuk valakire, hogy "tetszik a személyisége" az már kicsit más eset.
2014. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól leírták előttem,mert manapság felszínes világban élünk,ahol pár emberen kívül senkit nem érdekel milyen a másik ember belsője,vagy természete.Na most azokat megtalálni az életben,akik nem felszínesek ennyire,hát olyan mintha lottóznál nagyjából,és az esélyed a főnyereményre.

Én még soha nem találkoztam olyan lánnyal/nővel,aki akár csak meg akart volna valaha is ismerni... mind csak külsőt nézték,és mivel nem "helyesnek" születtem,így aztán esélyt sem kaptam semmire,hiába adok én magamra,értelmes vagyok...Senkit nem érdekelt...

2014. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondja, hogy tetszem neki, első sorban én is a külsőségekre gondolok. Ha azt mondja, kedvel, az már többet jelent annál jóval, mint hogy csinosnak talál, vagy bájos arcúnak.
2014. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!