Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy 16 éves lány időnként a 20 éves bátyjával alszik? (össze is bújnak)

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 16:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%

Én vagyok a 9-es.

Nyugodtan le lehet pontozni, de amit írtam az igaz.

El van korcsosulva a világ, hogy ma már senkihez nem szabad hozzá nyúlni, mert egyből a szexre asszociál.

Képzeljétek: Minap nálunk aludt a 24 éves húgom és a francia ágyban, apám és anyám között. Hozzá bújva faterhoz. És a párom 16 éves fia is simán ölelkezve alszik a 18 éves nővérével, ha látogatóba jönnek. Hiába ágyazok külön.

Én nem vagyok ilyen bújós típus. De nem ítélem el. Nincs benne semmi rossz.


Mellesleg nagymamás is csapott már rá a seggemre, hogy de jó kerek. Képen kellett volna vágnom, hogy "Perverz vénasszony vagy."???

2014. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%
Én is jóban vagyok az öcsémmel, és van, hogy egymás mellett alszunk, de nem érünk egymáshoz, az szerintem nem normális dolog..
2014. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
34%
21# még mindig egyetértek.
2014. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%
Nővérem is szokott néha a fenekemre csapni. :D
2014. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%
Amíg csak alszanak, miért ne? Amikor éjjel dolgozok, a lányom rendszeresen befészkeli magát a helyemre. De van, hogy hétvégén reggel arra ébredek, hogy befúrja magát közénk. Nem összebújva alszik az apjával, hanem mellette, 1-2 óra múlva meg kb. keresztben. Ők nem a másik nemet látják egymásban, hanem igazi apa-lánya kapcsolatuk van. Ugyanolyan, mint 25 éve nekem volt az apámmal. Ha anyu éjszakás volt, vittem a paplanomat apu mellé, és soha nem volt oda nem illő gondolat, vagy érintés senki részéről. Amíg a kérdésben szereplők is csak testvérként alszanak együtt, addig nincs ezzel semmi baj!
2014. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején amikor az erdőben pergettünk, 6-an aludtunk 3*4 m-es faházban egy ágyfelületen.
2014. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
oké-oké nem kell mindig a szexre asszociálni,de könyörgöm:egy 20éves srác reggel ugye "sátorozva" ébred,és ha még nem adj isten erotikus álma is volt éjjel és történik egy kis "baleset".most komolyan:AKKOR SE GÁZ??nekem is van bátyám,de ha egy ágyba lennék vele és felállna neki,tuti egyből kipattannék az ágyból!
2014. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
52%

#27: akkor sem a húgára állna fel...


És hidd el, ha együtt alszanak, többnyire (ideális esetben legalábbis) nem a másik nemet látják a tesóban...


És szerintem ébredés után te sem a bátyád ágyékát figyelnéd, észre sem vennéd, ha ágaskodna...

2014. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
ha alvás közben véletlenül az oldalamba nyomná,nem esne jól.amúgy nem arra gondoltam hogy a hugára állna fel,hanem mert álmodik valami szexiset.de tényleg nem vitatkozni akarok,csak nekem ez fura.
2014. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Tseppkoe ***** válasza:
Fura-fura...
2021. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!